fbpx
המומחים שלנו

הכירו את הצוות

רועי סופר - מנהל המרפאה

מומחה ברפואה סינית עתיקה - Dip. Ac. B.Ac
"אומנות הטיפול באדם הינה היכולת לקיים אינטגרציה בין הנראה ללא נראה, בין הנשמע ללא נשמע ובין הפיזי ללא פיזי. רק כך יכול המטפל ליצור איזון עקבי בגופו של המטופל"

רקע:

 • מטפל ברפואה סינית משנת 1996 בתינוקות, ילדים ומבוגרים.
 • ממייסדי העמותה לרפואה סינית עתיקה. 
 • ממקימי התוכנית ללימודי רפואה סינית עתיקה באוניברסיטה העברית, הפקולטה לחקלאות, המדור ללימודי חוץ, רחובות. היווה חבר בצוות האקדמי של התוכנית ונטלחלק ניכר בפיתוח וניהול קורסים מתקדמים בתוכנית הלימודים. 
 • המייסד והמנהל המקצועי של מרפאת עידנים - הבית לבריאות המשפחה.
 • 2003-2010 - שימש כרכז מגמת מסלולים ונקודות ומגמת אנטומיה מעשית בתוכנית ללימודי רפואה סינית עתיקה.
 • היווה מרצה בכיר בקורסים ללימודי המשך במרכז אלה - ביה"ס ללימודים מתקדמים.
 • מומחה לטיפול במחלות אוטואימוניות, מחלות מעיים דלקתיות, מחלות גנטיות ומחלות נדירות אחרות.
 • פיתח גישה ייחודית לעבודה עם תינוקות וילדים בטיפול בדיקור.
 • פיתח שיטה ייחודית להכשרת מתמחים בוגרים ברפואה סינית עתיקה באמצעותה מטפח ומקדם מספר בוגרי רפואה סינית עתיקה וחונך סטודנטים רבים.
 • מרצה בכיר ומנחה קליני ברפואה סינית עתיקה בקורסים ובמסגרות שונות
 • מנחה סטודנטים ומתמחים לרפואה סינית עתיקה ומלווה קבוצות מטפלים בוגרים.

השכלה:

 • בוגר שמונה שנות לימודי רפואה סינית. 
 • בוגר ארבע שנות לימודי רפואה סינית מסורתית במכללת מדיסין, שלוש שנות לימודי התמחות ברפואה סינית עתיקה בהנחיית פטר ואן קרבל ושנת לימודים נוספת בתחום הרפואה הסינית העתיקה. 
 • משתלם ומשתתף בקורסים, סדנאות וימי עיון רבים ומגוונים בארץ ובעולם בתחום הרפואה הסינית.
 • מבכירי תלמידם של פטר ואן קרבל וכריס באנקל מוותיקי הרפואה הסינית בעולם.
 • בוגר לימודי תזונה סינית ומקרוביוטית בהנחיית דר' מירה נאייזוף, השתלם במלר"מ של בי"ח איכילוב בתחום התזונה עם התזונאית תמי בן נעים.
 • השתלם בטיפול בבעלי חיים ע"פ עקרונות הרפואה הסינית העתיקה. בוגר קורסי הוראה שונים בתחום הרפואה הסינית ומכון וינגיט.

מחקרים ופרסומים:

 • 2000-2001 - מחקר "השוואה בין דיקור לאפידורל על כאבי גב תחתון" בית חולים מאיר.
 • "ההיסטוריה של הרפואה הסינית" עפרה ברעלי ורועי סופר - מאמר מקצועי.
 • "הגישה הסינית לטיפול בבעיות של מערכת העיכול אצל ילדים" - מאמר מקצועי.
 • "האנרגטיקה של תהליכים פתו-פיזולוגיים ובשרירים בגישה הסינית" - מאמר מקצועי.
 • תהליך ההכנה ללידה - ירחון "נקודת מפגש", ינואר 2012
 • פרסומים של מקרים קליניים ייחודיים.
 • גליונות מקצועיים ומאמרים רבים בתחום הרפואה הסינית לקהל המטפלים המקצועיים ולקהל הרחב

מדריכים לקהל הרחב: 

 • המדריך המלא לטיפול בחום - מדריך מקצועי להורים ולמטפלים. כל מה שלא מספרים לכם על חום ואתם חייבים לדעת.
 • לעבור את גיל המעבר בקלות - מדריך המלא להעלמת תופעות גיל המעבר
 • מעשה בסנדוויץ המדריך השלם לארוחת עשר בריאה - עירית אדן ורועי סופר
 • המדריך לתזונה נכונה להצלחה בלימודים
 • המדריך לליקוט צמחים אביבי - קסם הליקוט וחכמת הרפואה הסינית שמתגלים צמוד לבית
 • לגדול בכיוון הנכון - מדריך מיוחד החושף את שלבי התפתחות התינוק בשנתיים הראשונות לחייו

יש לכם שאלה לרועי?

שאלו כאן ונחזור אליכם

  מי אני

  שמי רועי סופר, נולדתי בתחילת שנות השבעים ומאז שאני זוכר את עצמי, תמיד התעניינתי בנושאי בריאות, סיקרן אותי לדעת מדוע אנשים חולים ובעיקר איך אפשר למנוע מחלות. תחום צמחי המרפא לא היה זר בביתנו ואני זוכר את אבי, שצמחים היו חלק נכבד מחיי היום יום שלו, רוקח מרקחות שונות לטיפול במצבי מחלה שונים.

  עוד בילדותי זכיתי לגלות את השפעותיה הרפואיות של צמח האלוורה הידוע אם למצבי צינון, עצירויות, עור ועוד. היתה לנו במקרר צנצנת קבועה וכשהיה צריך, היינו נוטלים ממנה אבל במסורה ממש - "לא טוב לקחת יותר מדי" אבי היה מקפיד לומר.
  יחד עם האלוורה חגגו בבית צמחים רבים אחרים ותה צמחי מרפא היה מנהג חורפי קבוע וטעים בבית הורי. אפילו את "צבי ציפורניים" ז"ל זכיתי להכיר בזכות אבי ועוד כמה מטפלים נדירים ומיוחדים.

  קרא עוד >

  הבית בו גדלתי היה עשיר בספרים העוסקים בריפוי ובמיוחד רפואת הצמחים ותזונה בריאה ובהתאם גם השימוש בתרופות היה מועט ביותר בבתינו. נדירים המצבים בהם לקחנו תרופות וזאת עוד הרבה לפני עידן האינטרנט. בחצר הבית תמיד היו גדלים ירקות ופירות העונה.

  בתקופת הילדות והנערות התאמנתי שנים רבות במגוון אומנויות לחימה כשהעיקרית בהן היתה קרב מגע, כשלימים הייתי הראשון בארץ לו הוענקה חגורה שחורה טרם הגיוס.

  לאחר הצבא עברתי קורס מדריכים וזכיתי להדריך בארץ ובעולם. תחום הקרב מגע מביא איתו פציעות שונות ומגוונות ואיתן גם חיפוש אחר פתרונות יעילים לפציעות אלו, מה שלצערי לא הצלחתי למצוא ברפואה הקובנציונלית. התחלתי לחפש אחר פתרונות ואט אט זכיתי להכיר צמחים המזרזרים החלמה ואיחוי של פציעות ספורט וגיליתי עולם מעניין ביותר. צמחים אלו הפכו להיות בשימוש קבוע אצלי ואצל חברי לתחום, שנהנו מהידע שצברתי.
  במקביל, בלימודי התיכון למדתי במגמה ריאלית - פיזיקה ומתמטיקה ובבית היה ברור כי אהיה מהנדס. תחום שעניין וסקרן אותי לאורך כל שנות ילדותי. ולכן, באופן טבעי, נרשמתי לאחר הצבא ללימודי הנדסת חשמל ואלקטרוניקה בטכניון.

  עד ש… ערב אחד חבר ביקש ממני ללוות אותו לערב מבוא ללימודי רפואה סינית. לא ידעתי כלל במה מדובר ושמחתי להתלוות אליו. זו היתה תקופה שהרפואה הסינית היתה ממש בחיתוליה במערב וערב המבוא היה מרתק בעיני. פגשתי משהו חדש, שונה, מסקרן ובעיקר נוגע בתחום שתמיד אהבתי. ריפוי.

  הפעם הייתי אני זה שביקש ללכת לערב מבוא נוסף, בבי"ס אחר ולהכיר את התחום קצת יותר. גם ערב זה היה מיוחד ולאחר התלבטות לא קלה, החלטתי לדחות את לימודי ההנדסה בשנה אחת בלבד. "ההנדסה תמיד תחכה לך שם" חיזקו אותי בבית. נרשמתי ללימודי רפואה סינית ושיאצו במכללת מדיסין כשאני יודע שזו אמורה להיות שנת לימודים אחת מעניינת ולאחר מכן לחזור למסלול הבטוח. לימודי ההנדסה.

  התמזל מזלי ובשנה זו זכיתי למורה מדהימה, מרתקת ובעלת ניסיון רב ברפואה סינית ובעיקר, עם הכרות מעמיקה של הרפואה הסינית העתיקה. איני יודע איך, אבל זכיתי ממנה להזמנה להגיע ולצפות אצלה בקליניקה הפרטית במטופלים שלה ומה שראיתי פשוט הדהים אותי! ראיתי פלאים!.

  במקביל, באחד האימונים שלי, נפצעתי בברך. אחד המורים שלי הבחין בכך שאני צולע קלות והזמין אותי לטיפול. יום לאחר הטיפול הכאב בברך נעלם וחזרתי ללכת ולתפקד כרגיל. הייתי בהלם. ראיתי והרגשתי על עצמי איך זה עובד. התחלתי להאמין.

  ואז התחיל השינוי. ההשפעה המיידית של הטיפול, הצפיות אצל אותה מורה וחומר הלימודים המרתק שמילא אותי בשנה הזו, שינו בי משהו מהותי. משהו קרה בי, משך אותי. סקרנות עמוקה בשילוב של משהו חדש, שונה ולא נתפס.

  הבנתי שזהו, את התחום הזה אני חייב להכיר לעומק ובמקצועיות והיה ברור לי ששנה אחת רחוקה מלהספיק. זה עורר בי את החשק לעוד, לעשות משהו שונה, משהו שאני לא מבין, לא מדיד בצורה שאני מכיר אבל עובד. זו היתה ללא ספק החלטה מהותית, מאבני היסוד של חיי, אם לא המשמעותית שבהן.

  וכך סיימתי ארבע שנות לימוד של רפואה סינית מסורתית ובלי לחכות רגע אחד, המשכתי מייד לשלוש שנים נוספות של לימודי רפואה סינית עתיקה. היו אלה הלימודים המרתקים ביותר שזכיתי לחוות בתחום אותם למדתי ע"י שני המרצים המובילים בעולם תוך השתלמויות ופרקטיקה בחו"ל. בהמשך למדתי שנה נוספת באסכולה בתוך הרפואה הסינית העתיקה וקורס ליקוט שנתי של צמחי מאכל ומרפא שהרחיב את הכלים שלי להעניק למטופלים שיטות ואמצעים לטיפול ביתי.

  את המרפאה שלי, מרפאת עידנים, ייסדתי מתוך תפיסת חיי עליה גדלתי בבית הורי כשהמטרה העומדת מול עיניי היא יצירת מודעות לבריאות, חינוך לאורח חיים בריא ויצירת תרבות של בריאות מונעת בחברה, בעזרת הכלים של הרפואה הסינית העתיקה.

  הפצת הידע המיוחד שזכיתי לו, היא ההצלחה שלי ושל כל חברי צוות המרפאה ואנו מקפידים כל הזמן להפיץ את הידע של הרפואה הסינית העתיקה.

  עם השנים, מתוך מפגש עם אלפי מטופלים ושנות הוראה והנחייה רבות, תוך הבנה מהי הדרך ליצירת שינוי בריאותי, פיתחתי שיטת עבודה ייחודית המתבססת על אסכולת הרפואה הסינית העתיקה, אבחנת הדופק וכלים ייחודיים נוספים. הצוות המקצועי במרפאה שותף מלא לדרך העבודה הייחודית שלנו ובהתאם גם ההצלחות הטיפוליות.

  כיום המרפאה מהווה מרכז מוביל להנחיית מטופלים, הורים ומשפחות בנושאי בריאות ונתינת פתרונות רפואיים טבעיים ובטוחים למגוון בעיות בריאותיות שגרתיות או מורכבות.

  אני ללא ספק גאה בדרך ובתוצאה ומזמין אתכם להצטרף למשפחת עידנים ולהנות ביחד איתנו מאיכות של חיים בריאים.

  רועי סופר,
  מנהל מרפאת עידנים

  תעודות הסמכה
  המומחים שלנו
  Roie

  רועי סופר

  מנהל ומייסד המרפאה
  מומחה לרפואה סינית עתיקה - Dip.Ac, B.Ac

  ממייסדי העמותה לרפואה סינית עתיקה וממקימי התוכנית ללימודי רפואה סינית עתיקה באוניברסיטה העברית, הפקולטה לחקלאות, המדור ללימודי חוץ, רחובות.

  אופיר פוס

  אופיר פוס

  מומחה ברפואה סינית עתיקה - Dip. Ac

  ממטפל ברפואה סינית עתיקה משנת 2006. בוגר מצטיין של המחזור הראשון בתוכנית ללימודי רפואה סינית עתיקה בפקולטה לחקלאות של האוניברסיטה העברית. בוגר קורסים מתקדמים ברפואה סינית.

  עירית אדן

  עירית אדן

  נטורפטית, מומחית לתזונה טבעית בהתאמה אישית, תזונה סינית ותזונה מקרוביוטית - N.D

  תהליך התזונה הייחודי של עירית, מפתיע את מטופלנו בקלילות וביעילות שלו. עירית מלווה משפחות, ילדים ומבוגרים במגוון בעיות בריאותיות ובונה תוכניות תזונה אישיות ומשפחתיות.

  מאיה רינגל

  מאיה רינגל בכור

  מומחית לרפואה סינית עתיקה - Dip. Ac, B.Ac

  מטפלת ברפואה סינית עתיקה משנת 1999 ומומחית בהרכבת פורמולות צמחי מרפא סינים בהתאמה אישית (הרבליסטית קלינית).
  בוגרת לימודי רפואה סינית עתיקה וקורסים מתקדמים ברפואה סינית.

  Roie

  רועי סופר

  מנהל ומייסד המרפאה
  מומחה לרפואה סינית עתיקה - Dip.Ac, B.Ac

  ממייסדי העמותה לרפואה סינית עתיקה וממקימי התוכנית ללימודי רפואה סינית עתיקה באוניברסיטה העברית, הפקולטה לחקלאות, המדור ללימודי חוץ, רחובות.

  אופיר פוס

  אופיר פוס

  מומחה ברפואה סינית עתיקה - Dip. Ac

  ממטפל ברפואה סינית עתיקה משנת 2006. בוגר מצטיין של המחזור הראשון בתוכנית ללימודי רפואה סינית עתיקה בפקולטה לחקלאות של האוניברסיטה העברית. בוגר קורסים מתקדמים ברפואה סינית.

  מה מספרים עלינו

  טיפול טבעי במחלות ילדים - ללא אנטיביוטיקה וללא כימיקלים!

  הפתרון הטבעי לכאבי גב

  גלי חום חזקים נעלמו לאחר 3 טיפולים בלבד!

  הפתרון לדלקות אוזניים חוזרות ונשנות

  למען הסר ספק ובכדי למנוע חוסר הבנה, חשוב לנו להדגיש כי צוות המרפאה אינם רופאים, אולם כל אחד מהם עבר הכשרות מהמכובדות והמובילות בתחום עיסוקו

  עידנים במספרים

  מעל

  0

  טיפולים

  יותר מ

  0

  מטופלים

  מעל

  0

  שנות ניסיון

  מעל

  0

  המלצות

  TOP
  דילוג לתוכן