fbpx
כפתורים, דלקות ונוזלים באוזניים 

אפשר גם אחרת!!!

גם אם הדלקות חוזרות שוב ושוב,
גם אם הרופא אמר שחייבים ניתוח,
גם אם הילד כבר לא רואה בריכה או ים...
וגם אם אתם חושבים שניסיתם כבר הכל...

אתם לא צריכים להתייאש - יש פתרון!

אפשר להפסיק את הדלקות החוזרות

הילד שלך יכול לנצח את המחלות ולהפוך
מילד חולה לילד בריא
בלי למלא את הגוף בתרופות ובאנטיביוטיקה!

הכניסו את הפרטים בתיבת הרישום ותוכלו להנות
ממידע חשוב שיעזור לילדכם לנצח את המחלות:

01
האם הסיפור הזה מוכר לך?
  • במקום לישון רגועה את מעבירה לילות שלמים עם ילד שסובל מכאבים
  • את נותנת לילד שלך תרופות [כימיקלים] שונות שעלולות לסכן את הבריאות שלו ולפגוע לו במערכת החיסונית
  • איכשהו את מוצאת את עצמך מסבירה לבוס בעבודה כל שני וחמישי למה את לא יכולה להגיע גם היום, תוך כדי שאת מתחננת בוואטסאפ לחמותך שתישאר עם הילד עוד יום 
  • הילד סובל מדלקות חוזרות, כאבים, לא שומע טוב, נזלות והפרשות מהאוזניים וניסית כבר הכל.
  • לים ולבריכה הוא כבר לא הולך כי את יודעת כמה הוא סובל אחר כך
  • הרופאים הציעו ניתוח, אבל את חוששת ומתלבטת
וככל שהזמן עובר, המצב הולך ומחמיר
02
מה גורם לדלקות ונוזלים באוזניים?

חלל האוזן עטוף כולו בממברנה רירית המייצרת ריר (מוקוס) שתפקידו ללחלח את חלל האוזן. בין האוזן לחלל הלוע ישנה תעלה קטנה ועדינה הנקראת התעלה האוסטכית. תפקידה של תעלה זו הוא לנקז נוזלים ואויר מחלל האוזן לחלל הלוע. כאשר תעלה זו נסתמת, נוזלים נאספים בחלל האוזן ונוצר לחץ על האוזן. בנוסף ישנם מצבים הגורמים לרירית חלל האוזן לייצר עודף ריר אשר סותם וממלא את חלל האוזן וחוסם את התעלה העדינה דבר המוביל לכאב, הצטברות נוזלים, מקור להתאספות של חיידקים ונטייה לדלקות חוזרות.

מה גורם להצטברות הנוזלים?

ישנן סיבות שונות היכולות להוביל ליצירה עודפת של נוזלים כדוגמת צריכה מרובה של מזון מתוק, מזון ליחתי, חולשה של מערכת החיסון, עודף ליחה במערכת העיכול ועוד...
דלקות אוזניים נגרמות כאשר מערכת הנשימה שלנו המחוברת גם לאוזניים מפרישה יותר מידי ליחה (נזלת). הליחה והנוזלים מצטברים ונתקעים בחללים עם ניקוז בעייתי, כמו האוזן התיכונה לדוגמה, יוצרים לחץ ומהווים מצע נפלא להתפתחות וירוסים וחיידקים. אצל ילדים, בגלל המבנה הפיזיולוגי, ניקוז האוזן בעייתי במיוחד וזאת אחת הסיבות העיקריות להתפתחות דלקות דווקא בילדים.

אפשר להפסיק את המעגל האינסופי הזה!
אנחנו נעזור לכם להבין מה אפשר לעשות בכדי להפסיק את הדלקות או הנוזלים, לחזק את המערכת החיסונית של הילד שלכם ויחד עם מאות משפחות אחרות, גם אתם תוכלו לראות איך הילד שלכם יוצא ממעגל המחלות.
03
מהו ניתוח כפתורים
טיפול בסימפטום
במקום במקור

בניתוח כפתורים למעשה יוצרים נקב זמני (למספר חודשים) בעור התוף שבתוכו מוכנס צינור זעיר אשר דרכו אמורים להתנקז הנוזלים מהאוזן ובכך להקל על הלחץ על עור התוף ולמנוע את התפתחות הדלקת. הניתוח מתבצע תחת הרדמה מלאה, על כל המשמעויות והסיכונים הכרוכים בהליך שכזה. 

למה הדבר דומה?
ובכן, זה קצת כמו מצב שיש נזילה בצנרת בבית ובמקום לסגור את הברז ולתקן את הנזילה, אנחנו לוקחים פטיש 5 קילו ושוברים את הקיר. המים כבר יתנקזו החוצה מעצמם. אבל מה עם הקיר (עור התוף בדוגמה שלנו)? האם כשהוא יבנה הוא יחזור להיות כמו שהיה? וכמובן מה עם הטיפול בסיבה לנזילה? 

איפה הבעיה?
אמנם עזרנו לנוזלים להתנקז מהאוזן ועל ידי כך למנוע כאבים, שיפור בשמיעה והפחתה בדלקות (לא תמיד), אך הסיבה הגורמת ליצירת עודף הנוזלים והצטברותם ממשיכה להתקיים ובעצם את הסיבה לבעיה לא פתרנו. 

אבל אתם לא לבד...
הורים רבים עוברים את המעגל הזה. אמנם זה לא מנחם אבל אפשר להפסיק את מעגל הסבל הזה וילדך לא צריך לסבול שוב ושוב.

מאיפה מגיעים כל הנוזלים העודפים האלה לאוזן?

זאת למעשה השאלה החשובה ביותר. אם נבין את זה, נוכל סוף סוף לתקן את הנזילה!
הנוזלים העודפים לרוב נוצרים מסיבה עיקרית שמקורה במערכת העיכול. מערכת העיכול אצל ילדים לרוב אינה מפותחת דייה ותזונה שאינה מתאימה לגילו ומצב בריאותו של הילד, עלולה ליצור הצטברות של ליחה הנאגרת במערכת הנשימה העליונה ובאוזן. ישנם מזונות הנחשבים כמייצרי ליחה אבל אם רוצים כלל אצבע, אנחנו מאוד ממליצים להקפיד על ארבעה עקרונות עיקריים וחשובים בתזונה:

לא חלב, לא סוכר, לא קר ולא מאוחר

אם תקפידו על ארבעת חוקים אלו, אתם כבר בדרך הנכונה. אגב, שילוב של דוחן וגריסים בתזונה היומית של הילד יכול מאוד לעזור לייבש, לנקז ולהניע את הנוזלים העודפים. 

אז מה הפתרון?

הורים רבים יודעים שאחד הפתרונות הוא הקפדה על אורח חיים בריא ותזונה נכונה, אבל הם לא ממש מצליחים ליישם זאת בגלל אורח החיים המודרני, מפני שהם עובדים שעות ארוכות ומפני שאנחנו מוקפים מכל עבר במוצרים מתועשים ומעובדים, שמצד אחד הם לא ממש עוזרים לנו לחיות באופן בריא כפי שהיינו רוצים ומצד שני, קצת קשה להימנע מהם.

בנוסף, תזונה היא לא הכל וישנם לא מעט ילדים אשר שינוי בתזונה לא יספיק איתם, או שלוקח זמן עד שהתוצאות מגיעות בעקבות השינוי התזונתי. זאת כיוון שמערכת העיכול ומערכת החיסון הינן מערכות מתפתחות ובמידה ונוצרה חולשה כלשהיא או ישנה חולשה מולדת, לרוב צריך עזרה מבחוץ שתעשה את השינוי הדרוש ותעזור לגוף לסלק את ההצטברויות של הליחה ממערכת הנשימה.

כאן נכנסים לתמונה כוחות הריפוי של הרפואה העתיקה בעידן החדש.
לרפואה הסינית כלים מעולים אשר נבדקו מחקרית והוכחו כיעילים ביותר לטיפול ומניעה של דלקות אוזניים ונוזלים באוזניים. כיוון שאנו במרפאה מלווים מאות ילדים ומשפחות, אנו יכולים לומר בביטחון גמור, כי רפואה סינית לילדים הינה אחת הדרכים היעילות, הקצרות והבטוחות לטיפול במצבים אקוטיים וכרוניים של דלקות אוזניים ונוזלים באוזניים בילדים.

כאן תוכלו לראות עדויות של הורים שילדיהם הצליחו להימנע מניתוח כפתורים, נוזלים ודלקות אוזניים כרוניות שנעלמו. 

"המחלות החוזרות נעלמו"

"סבלתי הרבה מאד שנים מדלקות גרון חוזרות, רביד (הבת) סבלה מדלקות אוזניים חוזרות וקיבלה הרבה מאד אנטיביוטיקה, עירד (הבן) סבל מאסטמה ואסטמה של העור…"

כל בני משפחת יוהן מטופלים במרפאת עידנים והמחלות השונות כבר לא מנת חלקן.

"כל ההתקפים נעלמו כלא היו, זה פשוט היה מדהים איך נעלמו דלקות האוזניים והאסטמה"

"ליאור אובחנה כאסמטית... תרופות היא כבר לא מקבלת בכלל, זה עשה פלאים!
הבת הקטנה סבלה מדלקות אוזניים חוזרות… ותוך מספר טיפולים הבעיה נפתרה! ואני מוכרחה לאמר שהיינו רגע לפני ניתוח כפתורים באוזניים"

משפחת שניידר

דלקות אוזניים וחיזוק המערכת החיסונית

טל הגיעה למרפאת עידנים, בעקבות דלקות אוזניים חוזרות ונשנות.

מיד בתחילת הטיפול הושג שיפור משמעותי במצבה.

הסיפור המרתק של שלושת הילדים שלי

אני רוצה לשתף אותך בנתון מטורף:

שלושת הילדים שלי (שהיום הם בני 19, 17 ו-13),

שימי לב!

מעולם לא קיבלו אף תרופה כימית!
אפילו לא כדור להורדת חום או שיכוך כאבים ובטח שלא אנטיביוטיקה.

איך בכלל הגענו, אשתי ואני, למצב שלא לוקחים תרופה בזמן מחלה ומאיפה האומץ והידע?

שמי רועי סופר, אני מומחה לרפואה סינית עתיקה והמנהל של "מרפאת עידנים - הבית לבריאות המשפחה" שזו אחת המרפאות הגדולות והמובילות בארץ בתחום של רפואה משלימה למשפחה. אנחנו מטפלים במשפחות, מבוגרים וילדים ומלווים אותן לאורך שנים.
כפי שאנחנו מתנהלים בביתנו הפרטי, ומטפלים בילדים שלנו ללא תרופות, כך צוות המטפלים אצלנו במרפאה משתמשים באותו ידע עתיק ומטפלים במאות ילדים מידי חודש.

בעזרת הניסיון רב השנים שלנו בעבודה עם אלפי משפחות וילדים, פיתחנו במרפאה שיטת טיפול ייחודית בילדים שהתוצאות שלה פשוט מדהימות ועוזרת למאות ילדים בכל חודש. השיטה מבוססת על ידע מעמיק של הרפואה הסינית העתיקה, הרפואה המערבית ואורח החיים המודרני ומותאמת באופן ייחודי לעבודה עם הורים וילדים. 

שיטת עבודה ייחודית זו, המהווה מקור לסוד ההצלחה שלנו, מאפשרת לנו לעזור לאלפי ילדים במגוון מחלות.

לאורך השנים חקרתי לעומק את הנושא, למה ילדים חולים כל כך הרבה?
הייתי חייב לפצח את המסתורין הזה - איך זה יכול להיות שילד שחלה בדלקת ראות וקיבל אנטיביוטיקה למשך 10 ימים - שוב חולה אחרי שבועיים? למה הדלקת אוזניים חוזרת שוב ושוב? לילד היה חום רק לפני שבוע, איך זה פתאום שיש לו חום גם היום? כמה הורים מתוסכלים נפגשים במצבים האלו שוב ושוב!!!
קראתי עשרות מאמרים ומחקרים מקצועיים בנושא תורת החיסון (אימונולוגיה), עברתי על מיטב הספרים המקצועיים הקיימים, הרצאות רבות של מומחים מהעולם, פרופסורים לאימונולוגיה והאמת - וגיליתי דברים מפתיעים. דברים שאף רופא לא מספר להורים (בעיקר בגלל שאין לו זמן), דברים שלא לומדים בבית הספר לרפואה, לא מדברים עליהם בקופות החולים ואפילו לא בלימודי הרפואה הסינית.

מהר מאד הבנתי שאת הידע שגיליתי אסור לי לשמור אצלי ואני חייב להעביר אותו הלאה, למטפלים בתחום שלי ובמיוחד למטופלים שלנו ולמשפחה שלי. לקחתי את כל החומר החשוב הזה ואיגדתי אותו בצורה מסודרת, ברורה ופשוטה לקריאה וכך יצרתי את "המדריך השלם לטיפול בחום".
המדריך הזה נמצא כיום בעשרות אלפי בתים בארץ (ואף בעולם) וכלל ההורים שמשתמשים במדריך הזה, מעידים שהוא הפחית להם באופן ברור את כמות ימי המחלה בבית ואני שמח להעניק אותו גם לכם ולכל מי שרוצה להפסיק את מחלות הילדים בבית.

באהבה,

רועי סופר

במרפאה אנחנו משתמשים בשיטות טיפול מוכחות המשלבות:

דיקור

צמחי מרפא

תזונה וניהול אורח חיים בריא

התהליך הטיפולי שאנו עושים עם כל משפחה וכל ילד נעשה בהתאם למצבו האישי של הילד ובהתאמה לחיי המשפחה וכולל הדרכה צמודה ומתן כלים חשובים העוזרים לכם בהתמודדות עם מצבי מחלה שונים. 

כך בקלות תדעו:

כיצד להבחין בין מחלה פשוטה לבין מחלה שמחייבת התערבות

איך להתנהל נכון בזמן מחלה כדי לא לפגוע במערכת החיסון של הילד

איך לעזור לילד להתגבר על המחלה בקלות ולמנוע ממנה לחזור

איך לטפל במחלות רגילות של ילדים באמצעים פשוטים ויעילים

צוות טיפולי רב תחומי מחכה לכם במרפאה ללוות ולתמוך במגוון רחב של מחלות, מהפשוטות והיומיומיות עד המורכבות ואפילו הנדירות. מבטיח לכם שתראו את התוצאות.

כיצד לשלב את התזונה ואת אורח החיים הבריא באורח החיים שלכם, כך שהילדים שלכם יהיו יותר בריאים וחזקים

התוצאות הנפלאות שאנחנו רואים במרפאה מעידות שהשיטה עובדת! יחד עם ההורים אנחנו רואים איך הילדים מתחזקים והמחלות ממעטות לחזור עד שהן פשוט נ-ע-ל-מ-ו-ת!

צוות טיפולי רב תחומי מחכה לכם במרפאה ללוות ולתמוך במגוון רחב של מחלות, מהפשוטות והיומיומיות עד המורכבות ואפילו הנדירות. מבטיח לכם שתראו את התוצאות.

אם אתם מבינים שהילדים שלכם לא אמורים להיות חולים כל הזמן או לסבול ממחלות שחוזרות על עצמן, לא משנה איזו מחלה, שפעות חוזרות, דלקות גרון, שיעול שלא עוזב, כאבי בטן חוזרים, קוצר נשימה או אסתמה, אסתמה של העור, PFAPA, שקדים מוגדלים, אדנואיד ואפילו מחלות נדירות יותר. אתם יכולים לעזור להם!

אוקיי, הבנתי. אז איך מתחילים?

השאירי פרטים בטופס ותוכלי להנות ממידע חשוב שיעזור לילדך לנצח את המחלות וקבלי מאיתנו שיחת ייעוץ ללא תשלום

המטופלים שלנו מספרים על השינוי שחוו בעקבות הטיפול אצלנו:

טיפול בדלקות אזניים ללא אנטיביוטיקה

משפחת פרנקל החלה להיות מטופלת במרפאת עידנים בשנת 2003.
במהלך השנים, חוו עם ילדיהם מחלות ילדים אשר טופלו בהצלחה רבה בדיקור. שמעו מה יש להם לומר לכם.

סיפורן המרתק של יעל, בת השנה וחצי ושיראל, אחותה הגדולה

יעל, ילדה מתוקה בת שנה וחצי, הגיעה למרפאה בעקבות דלקות אוזניים חוזרות ונשנות, שימוש רב באנטיביוטיקה וביקורים רבים אצל הרופאים. הטיפול ביעל בעזרת דיקור, שינה את מצבה מקצה לקצה ודלקות האוזניים שלה פסקו לחלוטין.

השקד השלישי נעלם והניתוח בוטל!

אדם סבל משקד שלישי מוגדל שגרם לקשיי נשימה, קושי בשינה, חרחורים ועוד...
תוך מספר טיפולים במרפאת עידנים, הסימפטומים נעלמו, השקד השלישי נעלם והניתוח כמובן בוטל. 

משפחת אוסטר

"אחרי הטיפול השלישי הילדה התחילה לספר על מה מדברים בגן..."

"הילדה סבלה מנוזלים באוזניים, ירידה בשמיעה, דלקות אוזניים חוזרות ונזלת כרונית. אחרי הטיפול השלישי בערך הילדה התחילה לספר על מה מדברים בגן בזמן המפגשים. לפני זה היא פשוט לא שמעה דבר. היא גם לא צריכה שיחזרו על הנאמר כמה פעמים.
השמיעה השתפרה וכמות הנוזלים באוזניים פחתה"

ברברה

"מזה שלושה חודשים, שיר לא חלתה אפילו פעם אחת (!!!!) בדלקת אוזניים"

"הבעיה העיקרית של שיר היתה דלקות חוזרות בתכיפות גבוהה באוזניים. שיר קיבלה טיפול תרופתי באנטיביוטיקה בממוצע של פעמיים בחודש במשך 3 חודשים.  מזה שלושה חודשים בהם אנו מגיעים לדיקור עם שיר ומקפידים על הוראות התזונה שניתנו לנו על ידי אופיר, שיר לא חלתה אפילו פעם אחת (!!!!) בדלקת אוזניים. בנוסף, שיר חיונית יותר, באופן כללי, כמעט ואינה חולה מאז תחילת הטיפול. בניגוד למצב הקודם בו כמעט כל הזמן היתה חולה... מבחינתנו זה ממש מקביל לנס! היינו רגע לפני ניתוח כפתורים"

דקלה

"לאחר 5 טיפולים הדלקת חלפה כלא היתה"

הגענו אליך לפני כשנה, מיואשים וחסרי תקווה. בתנו בת השנה סבלה מדלקות אוזניים חריפות תדירות ביותר. בממוצע הופיעה דלקת פעם בשבועיים (!!!).
התרוצצנו בין רופאים, מומחים והטיפול שהוצע היה תמיד- אנטיביוטיקה והרבה. הגענו למצב של טיפול "מונע" של cc5 מוקסיפן במשך חודשים. מיותר לציין שכל הטיפולים לא הועילו (חזרת הדלקת הוכיחה זאת).
בפעם האחרונה שביקרנו אצל רופא אאג מומחה, הוא הנחה אותנו על ניתוח כפתורים. ואז...
במקרה, פגשנו חבר ששמע על הסיפור והמליץ לנו להגיע אליך לדיקור.
ומבחינתנו, מרגע זה, כל הסיפור הפך להיות היסטוריה.
אחרי שני טיפולים הרגשנו הקלה בתדירות ולאחר 5 טיפולים הדלקת חלפה כלא היתה.
היום, שנה אחרי, אני עדיין לא מעכלת שהבעיה נפתרה.

משפחת שמש

מיכאל טופל בדיקור וניתוח הכפתורים נמנע

תודה רבה על שטפלתם, עזרתם ולא הצטרכנו בסוף לעבור את ניתוח הכפתורים. הדבקות שלכם שאפשר גם אחרת הייתה שווה את הכל.

טיפ לטיפול טבעי בדלקות אוזניים

מכתבים מרגשים ממטופלים

מכתב מרגש ממשפחת שמש שביתם, אור, סבלה מדלקות אוזניים אחת לשבוע והצליחה להחלים לאחר חמישה טיפולים בלבד.
איילת מספרת איך התחילו מטיפול בדלקות אוזניים בילדה אחת ובעקבות התוצאות המהירות שראו המשיכו לטפל גם בשאר בני המשפחה.
התאריך לניתוח הכפתורים של מיכאל כבר נקבע, אבל בזכות הטיפול בדיקור, ביחד עם שינוי תזונתי, הצליח מיכאל להחלים ולהימנע מהניתוח.
מלאי את הפרטים שלך ונחזור אליך בהקדם, לשיחת יעוץ [בחינם]:
אנו שונאים ספאם! תמיד תוכלו להסיר את עצמכם מרשימת הדיוור בלחיצת כפתור אחת. 
בהכנסת פרטיכם אנו נשלח לכם טיפים, מאמרים ועדכונים בנושאי בריאות שיעזרו לכם לשמור על אורח חיים בריא
TOP
דילוג לתוכן