חסימה בתעלת הדמעות בתינוק בן חצי שנה - אפשר גם אחרת

מרפאת עידנים המקסימה

הגעתי אליכם לפני כ-3 שנים בהמלצה חמה של מישהי מהעבודה, מאז עברתי כבר 2 עבודות אבל איתכם נשארתי.

מאז כבר 3 פעמים ובנסיבות שונות לגמרי עזרתם לי כל פעם מחדש.

הפעם הראשונה הייתה, כאמור, לפני כ-3 שנים. מאז שאני זוכרת את עצמי סבלתי מאלרגיות שהתפרצו בעיקר במעברי עונות וכללו שיעולים, ליחה, גירודים ועוד כל מיני דברים מעצבנים יותר ופחות. ורק הלכו והחמירו עם שנים.

ניסיתי הכול וכבר לא ידעתי מה לעשות.. ואז הגיעה ההמלצה ששינתה את חיי.

הגעתי מאוד סקפטית, בהתחלה רועי המקסים טיפל בי אבל מסיבה כלשהי (איני זוכרת מהי וזה גם ממש לא משנה) אופיר המקסים, לא פחות, החל לטפל בי. השיפור היא די מהיר ומיידי והמשכתי לבוא אליכם לתחזוקת הגוף גם בהיותי בהריון עד שהרגשתי שכבר אין לי צורך יותר.

נפרדנו כידידים והיה ברור לי שאשמור על קשר..

שמירת הקשר באה מהר מהמצופה כאשר פניתי אליכם בפעם השנייה עם בני הקטן (אז בן כחצי שנה) אשר התגלתה אצלו חסימה בשק הדמעות, הרופא אמר לנו שאם היא לא תפתח עד גיל שנה הוא ייאלץ לעבור ניתוח.. כמובן שלא רציתי שזה יקרה אז פניתי לאופיר  בשאלה האם הדיקור יכול לעזור. הוא אמר לי שכן והפנה אותי למומחה מספר 1 בטיפול בתינוקות ,רועי.

כל טיפול לווה בחששות כבדים מצידי, כי הרי איזו אמא רוצה להכאיב לבנה התינוק, אבל למרבה הפתעתי בכל טיפול היחס האישי והקרוב של רועי כנראה השפיע על בני כי מעולם הוא לא צייץ ואף נראה נהנה בחברתו.. תופעת הלוואי ה"שולית" הייתה שהחסימה נפתחה אחרי מספר טיפולים וכמובן שלא היינו צריכים לעבור שום ניתוח.

הפעם ה3 והכי עדכנית קרתה ממש בימים אלו, אני כרגע לקראת סוף הריוני השני וסובלת מצרבות מרובות, ניסיתי להתמודד לבד ואז נזכרתי במחטי הפלא של אופיר ורועי, אחרי טיפול אחד בלבד אצל אופיר הצרבות פחתו כמעט לגמרי...

כמובן שאני מפנה את כל מי שאני מכירה גם מי שאני לא מכירה למרפאה המקסימה הזאת ועוד לא התחלתי לדבר על חגית המקסימה שתמיד נותנת הרגשה טובה של בית.. מלאת חוש הומור וחיוכים שלא משאירים אותך אדיש ותמיד עם רצון לחזור.

אז תודה רבה לכם רועי, אופיר, חגית ושאר עובדי המרפאה שנכנסתם לחיי והצלתם אותי כבר מספר פעמים..

בברכה,

עינבל אריאלי

דלקות עיניים, חסימה בתעלת הדמעות,שעורה ועוד, אלו מצבים שתינוקות או ילדים לא צריכים לסבול מהם ויש מה לעשות!

המטפלים שעובדים במרפאה הם בעלי ותק וניסיון מקצועי רב שנים ובעזרת טכניקת דיקור ייחודית, הם פיתחו עדינות ומיומנות שבמרבית המקרים הילדים אינם מרגישים כלל את הדיקור. תינוקות וילדים מגיעים למרפאה עם מגוון רחב של מחלות ואנו נתאים טיפול בהתאמה אישית באמצעות הכלים שמעניקה לנו הרפואה הסינית העתיקה, הדיקור וצמחי המרפא הסיניים.

לא מצאתם פיתרון ברפואה המערבית לבעייה הרפואית מימנה אתם סובלים?

דברו איתנו או השאירו פרטים כאן ונשמח לעזור.

שעות פעילות

ראשון-חמישי: 8.30 - 18.30
שישי: 10.30 - 16.30
שבת: 10.30 - 16:30

טיפול במצבים רפואיים

מגוון רחב של מחלות ומצבים רפואיים מטופל בהצלחה על ידי הצוות המקצועי שלנו באמצעות הכלים של הרפואה הסינית

Recent News

TOP דילוג לתוכן