ניקוי כבד ושינוי הרגלי תזונה

הגעתי לעירית עם בעיות שונות כאשר העיקרית בינהם התבטאה בעייפות, עומס רגשי וחוסר ויטליות כללית. קשה היה לי להסביר לעצמי ולסובבים אותי מדוע אני מרגיש כך, כי הרי הכל בחיי היה בדיוק כמו שרציתי ושעות השינה מעולם לא היו הבעיה.

מצאתי את עצמי מתקשה להיות מרוכז בעיסוקיי, נוטה להתעצבן בקלות ושלא לצורך, חסר חשק ועייף כרונית.

לאחר שנים רבות של ניסיון לקבל ישועה מרופאים קונבנציונאלים ופסיכולוגים למיניהם, שרק טחנו מים במשך שנים ורצו לתת לי תרופות שיאלחשו את הבעיה ולא יפתרו אותה. לאחר היכרות ארוכה עם רועי ממרפאת עידנים, שבמשך זמן רב הכווין אותי והדגיש בפני את היתרונות והחשיבות של תזונה בריאה ומאוזנת, החלטתי שאני קופץ למים ומנסה.

פחדתי מאוד מהשינוי ובעיקר מכל העבודה שקשורה בלדאוג כל הזמן במה, איך ואיפה לאכול מעכשיו. הרי מה יותר קל מלעצור בקיוסק או השווארמה הקרוב ולקנות איזה מנה. הרגלי האכילה שלי היו נוראיים ורחוקים מלהיות מאוזנים או מזינים. חייתי במשך כל חיי על 2 ארוחות בלבד ביום, סנדוויץ בצהריים והמבורגר, שווארמה או פיצה בערב, הכל כמובן ג'אנק פוד מעובד קנוי. הרבה קפה ומתוק בין הארוחות בכדי לשמור על הערנות, וירקות לדוגמא, מעולם לא היו בתפריט.

השינוי היה דרסטי וקיצוני...לא היתה ברירה...תחילה עירית עזרה לי בהקניית הרגלי אכילה נכונים כמו לאכול 3 ארוחות עיקריות וארוחות ביניים קטנות בין הארוחת, לאכול לאט, לשבת ליד השולחן וכמובן להתחיל לאכול אוכל טרי, מזין ולא מעובד.

הניקוי עצמו היה הרבה יותר קל ממה שציפיתי. כנראה שכל כך הייתי זקוק לזה ששום דבר בו לא היה טרחה או מעמסה. 

כמו שינוי ההרגלים המהיר, ככה גם היה עם ההרגשה שלי. בתוך ימים ספורים לבד הרגשתי איך אני מחייה ומשקם את הגוף שלי. מעין פרץ של חיות שהתמלא בי ונתן לי כוחות ואנרגיות ששכחתי שקיימים בי, עד כדי כך שגם היום לאחר הניקוי אני מקפיד כמעט על כל אותם דברים שאפיינו את תהליך הניקוי. סחיטת הלימון עם השמן זית בבוקר, לקחת איתי ארוחות כל יום לעבודה כולל הארוחות ביניים... את חליטת התה וכ"ו. הניקוי כל כך מתגמל שממש נהנתי מכל האופרציה שכרוכה בו.

 

אני שמח ומאושר על התהליך שעברתי ומודה לעירית, רועי והמרפאה על שעזרו לי לעשות את מה שידעתי הרבה זמן שאני חייב לעשות ולא היה לי את האומץ.  

 

תודה

אורי

חושקים להפוך את הבית שלכם לבית בריא ?זה הרבה יותר קל ממה שאתם חושבים צריך רק לדעת איך לעשות זאת.

כל שינוי דורש סבלנות אבל בתמיכה נכונה וליווי מקצועי, זה אפילו הופך להיות מהנה והתוצאה היא אחת המתנות היקרות ביותר שתתנו למשפחתכם.

רוצים לדעת אם תזונה יכולה לשפר את מצבכם הבריאותי?

דברו איתנו או השאירו פרטים כאן ונשמח לעזור.

שעות פעילות

ראשון-חמישי: 8.30 - 18.30
שישי: 10.30 - 16.30
שבת: 10.30 - 16:30

טיפול במצבים רפואיים

מגוון רחב של מחלות ומצבים רפואיים מטופל בהצלחה על ידי הצוות המקצועי שלנו באמצעות הכלים של הרפואה הסינית

Recent News

TOP דילוג לתוכן