fbpx
טיפולי דיקור לילדים ותינוקות

יותר מ

0

מטופלים

הילד שלכם סובל ממחלה ולא הצלחתם למצוא פתרון?

בחרו בנושא הרלוונטי וראו כיצד אנחנו יכולים לעזור גם להם

מילד חולה לילד בריא

טיפול באלרגיה

להיפטר מיבלות ויראליות (מולוסקום)

מחלות עור בילדים

תזונה בריאה לכל המשפחה

גם הילד שלך יכול לנצח את המחלות ולהפוך 

מילד חולה – לילד בריא!

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

  דיקור לתינוקות וילדים

  "אם נהיה בשקט בשקט, נוכל לשמוע את הילד שלנו גדל" 

  האהבה הגדולה שלנו ביותר במרפאה היא העבודה עם ילדים.
  כאשר אנו מטפלים בילדים, אנחנו עוזרים להם לגדול להיות מבוגרים בריאים.

  לילדים פוטנציאל צמיחה מהיר והם גדלים היטב באין מפריע. ישנם גורמים שונים העלולים "לקלקל" את תהליך הגדילה הטבעי אבל לרוב הם זקוקים לתמיכה קלה על מנת להשיבם למסלולם הטבעי. כך גם תגובתם לטיפול הינה מהירה ומשך ההבראה במרבית המקרים קצר.

  במרפאה יצרנו עבור הקטנטנים חדר ילדים בו הם מרגישים חופשיים ומלאי בטחון והטיפול נעשה תוך כדי משחק באווירה רגועה וחוויה נעימה.
  בטיפול, אנו מגייסים את יכולת הריפוי הפנימית של הילד (באמצעות דיקור) ומשפיעים על סביבתו (באמצעות תזונה וצמחי מרפא), מדריכים ומכוונים אתכם ההורים, על מנת למצות את מלוא הפוטנציאל הבריאותי הטמון בילד. בעזרת אלו ושיטת הטיפול הייחודית שלנו, אנו מלווים אלפי משפחות לאורך שנים הזוכות לגדל ילדים בריאים ללא תרופות, כימיקלים או התערבות חיצונית.


  הטיפול בדיקור בילדים הינו קצר ביותר (מספר דקות בודדות, תלוי בגיל הילד) ומתבצע באמצעות מחטים דקות ועדינות מאד המותאמות לתינוקות וילדים. במרבית המקרים, ילדים מגיבים לטיפול בצורה מהירה ולרוב נדרשות מספר מצומצם של פגישות. המטפלים שלנו הם בעלי ותק וניסיון מקצועי רב שנים ובעזרת טכניקת דיקור ייחודית, הם פיתחו עדינות ומיומנות שבמרבית המקרים הילדים אינם מרגישים כלל את הדיקור.

  תינוקות וילדים מגיעים למרפאה עם מגוון רחב של מחלות:
  החל מדלקות ונוזלים באוזניים, שקד שלישי (אדנואיד), בעיות במערכת העיכול, דלקות גרון, מחלת ה - PFAPA, אלרגיות, חסימה בתעלת הדמעות, מחלות עור כדוגמת אסתמה של העור (אוטופיק דרמטיטיס), מחלות של מערכת הנשימה כדוגמת אסתמה, ברונכיט, דלקות ריאות, מחלות אוטואימוניות (מחלות מעיים, אלופסיה, דלקות פרקים, בכצ'ט...), ועוד.
  למחלות אלו ורבות אחרות 
  ניתן לעזור באמצעות שיטת הטיפול הייחודית שלנו והכלים של הרפואה הסינית העתיקה.

  כחלק מהתהליך הטיפולי הייחודי במרפאתנו, משתמשים המטפלים באבחנת הדופק שהיא האבחנה הממוקדת, המדוייקת והחשובה ביותר ברפואה הסינית. בנוסף, בכדי לקבל תמונת מצב מלאה, המטפל אוסף פרטים על הילד והבעיה שממנה הוא סובל, אורח החיים בבית, התזונה, גנטיקה, רקע משפחתי ועוד. לאחר האיבחון המטפל מסביר לכם ההורים על התהליך הטיפולי העונה למצבו של הילד ונותן לכם המלצות יישומוית לשימוש בבית.
  אנחנו יכולים לומר מניסיוננו שבדרך כלל ילדים מגיבים מהר לטיפול וגם מחלות עקשניות מגיבות בסופו של דבר לטיפול. כמו כן, מצבים חריפים/אקוטיים (דלקות אוזניים חריפות, דלקות גרון, ברונכיט, דלקות ריאות ועוד…), בדרך כלל התגובה מאוד מהירה ובולטת לעין.

  האלופים של עידנים

  רוצים להתייעץ איתנו? אנחנו כאן לרשותכם!

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   עזרה ראשונה
   למצבים נפוצים

   מתנות לבריאותכם

   ספר ילדים – הכוחות המיוחדים של שי
   סיפור ילדים מופלא שעוזר לילדים (וגם להורים!!!) לסמוך על עצמם ועל כוחות הריפוי הטבעיים של הגוף שלהם, להתחזק ולהתגבר על כל מחלה....
   למידע נוסף לחץ כאן

   שעות פעילות:

   ראשון-חמישי:19:30 – 08:30
   שישי:13:00 – 08:00
   TOP
   דילוג לתוכן