fbpx
הסיפור המרגש של ניר כהן:

מנצחים את המחלות!!!

איך קרה שזואי, בתו הגדולה של ניר,
שנולדה עם אסתמה ולא הפסיקה לצפצף ולקבל התקפים,
הגיעה למצב שהיא לא חולה,
לא בחורף ולא בקיץ,
בלי אינהלציה, בלי אנטיביוטיקה ובלי משאפים?

גם הילד שלך יכול לנצח את המחלות ולהפוך
מילד חולה לילד בריא
בלי למלא את הגוף בתרופות ובאנטיביוטיקה!

הכניסי את פרטייך בתיבת הרישום ותוכלי להנות
ממידע חשוב שיעזור לילדך לנצח את המחלות:

הנה הפוסט שניר כתב אצלו בפייסבוק בעקבות הוידאו שרועי סופר, מנהל המרפאה, שיתף:
אם נמאס לכם מהמחלות של הילדים שלכם - קראו!
 
 "את מרפאת עידנים הכרתי בתקופה שהבת הגדולה שלי זואי הייתה בת שנתיים וחצי בזכות אישתי.

אז ככה, זה ארוך תפנו זמן.
זואי שלנו הלכה לגן כמה חודשים לפני גיל שנתיים.
ואז התחילו המחלות להגיע.

האמת זו הייתה מחלה אחת שחזרה על עצמה תמיד - אסתמה.
הילדה הייתה מצפצפת כל הזמן עם קושי לנשום. אני זוכר במיוחד לילה מלחיץ מאוד שקשה לי מאוד לשכוח אותו.
הייתה בו שיחה לרופאים של שניידר עם מצלמה וכדור סטרואידים שהרגיע את המצב לבסוף...
בקיצור, זואי הייתה חולה כל שבועיים וכל שבועיים הייתה מצפצפת. היה לה חום , ליחה, שיעול חזק, ממש הכל.
סיוט שלא נגמר כל הזמן רופא ילדים. כל יום בזמן מחלה מביא אותה לביקורת לראות מה איתה בלי תור רק לבוא להיכנס ולשמוע את הריאות.

היו לנו את כל הוורסיות של מתן תרופות לריאות, ממשאפים כחולים וכתומים של סטרואידים עם צ'יימבר ואינהלציה עם ונטולין (שמחזיק חודש) או בריקלין (שמחזיק 3 חודשים מפתיחה, יצא לנו להכיר אותו עם לאנה כי את הונטולין זואי הייתה גומרת לפני) ובודיקורט ואפילו כדורי הסטרואידים הורודים שנמסים במים, אנטיביוטיקה בלי הפסקה כי אמרו שזה דלקת בקנה הנשימה.
זואי כל כך הייתה רגילה למצב, שזה עצמו משהו עצוב, היא הייתה מחזיקה את האינהלציה לבד מבלי שנילחם איתה ומבלי שתבכה.
הפניות למיון (שלא ניצלנו, כי לא רצינו לחשוף אותה למקום הזה) בקיצור קשה מאוד בעיקר נפשית.

אמרנו דיי זה לא מצליח. מה שמעצבן שכשאמרתי לרופאים למה זה חוזר לה ככה כל הזמן ומה אפשר לעשות, כל מה שהציעו זה לתת לה משאפים כל הזמן למנוע שזה גם המלצה של הרופא ריאות המומחה, ששילמנו במיוחד כדי להיפגש איתו, כי בסרטונים שהיו לו ביוטיוב האמנתי שיש לו משהו טוב להגיד.

מירי (אשתי) שאלה חברות ועלה רעיון לדיקור סיני, אמרנו הולכים על זה, אני לא מתכוון להביא עוד תרופות לילדה.

נסענו לדיקור בתל אביב, אחרי הדיקור הוסיף כדוריות לחץ להמשך הטיפול אבל וואלה לא הצליח Uהילדה המשיכה עם המחלות וחזרנו לתרופות עד שמוצאים טיפול אחר ואז עלה הרעיון ללכת לדיקור במרפאת עידנים בכפר סבא. אני כבר שולל, כי ניסינו ודיקור לא הצליח, זה חרטה, נסיעה ארוכה, כולל בדיחות על דיקור ולמזלי אישתי התעקשה לנסות.
 
הלכנו ושם פגשנו את רועי, רועי התחיל עם שיחה קצרה על זואי ,מה אוכלת מה שותה אם אוכלת ממתקים מה עם חלבי.
לפני הדיקור ממשש את הדופק בידיים אני מסתכל ואומר לעצמי הצגה יפה הוא מעלה מישהו צריך להביא לו פרס על ההפקה. 
ואז דיקור, לא זוכר איפה בגוף אבל כן זוכר שהילדה לא בכתה לעומת הדיקור בתל אביב, אפילו רועי עצמו התפלא.
בסיום הדיקור שיחה על התזונה, עכשיו אני ומירי הכרנו תזונה בריאה והעברנו את זה לזואי שלא ראתה ממתקים, בכלל עד שנתיים היא אכלה תבשילים שהכנו בעצמנו ירקות ופירות בעונג ממש כיף לראות אותה אוכלת (עד היום).


רועי פשוט העלה את נושא הבריאות אצלנו עוד שלב
, אין חלב בבית. וגם נתן לנו חוברת איך מתמודדים עם חום ואני פשוט קראתי וכעסתי, כעסתי על עצמי. למה לעזאזל נתתי לה תרופות להורדת חום כל הדברים שקראתי בחוברת היו הגיוניים וחיפשתי באינטרנט עוד על הנושאים האלה. 

זואי חזרה להיות חולה אבל עם שינויי קטן, היה לא קיבלה אנטיביוטיקה היא לא קיבלה משאפים לפתיחת הסימפונות ומשאפי סטרואידים.

לפעמים היינו עושים אינהלציה עם מי מלח בלבד לייבש נזלת.
היא כן הייתה נמרחת בשמנים בחזה ובגב שפשוט עשו את העבודה.
לאט לאט בהתחלה בקיץ זואי לא הייתה חולה ובחורף שאחרי, הרבה פחות חולה והרבה פחות תסמינים, הייתה מגיעה פעם בחודש לדיקור גם אם לא הייתה חולה לחזק את המערכת החיסונית. 

בגיל 4 זואי לא חולה לא בחורף ולא בקיץ. כלום אין אנטיביוטיקה אין משאפים ואין חלב. 

הבת הקטנה שלי לאנה נולדה כשזואי הייתה בת שלוש וחצי בערך וגם היא מצפצפת וגם היא עם אסתמה ולה אפילו היו 2 דלקות ריאות. התרגשנו? לא. האנטיביוטיקה היחידה שראתה בחיים שלה הייתה משחה בימים הראשונים שאחרי שנפלה שארית הטבור שלה. 
משאפים לא.
רק דיקור, מריחת שמנים ואינהלציה עם שמן רוונסרה.

מעט מאוד מהמחלות שלה היו עם חום.
לאנה כבר כמעט ולא מצפצפת ואם כן, יום אחד ונגמר.

תודה רבה רועי, אופיר והמזכירות,
שאתם מקבלים גם כשאין תורים, מתחשבים והכי חשוב מרפאים" 

01
האם הסיפור הזה מוכר לך?
  • במקום לישון רגועה את מעבירה לילות שלמים עם ילד סובל מכאבים
  • את נותנת לילד שלך תרופות [כימיקלים] שונות שעלולות לסכן את הבריאות שלו ולפגוע לו במערכת החיסונית
  • איכשהו את מוצאת את עצמך מסבירה לבוס בעבודה כל שני וחמישי למה את לא יכולה להגיע גם היום, תוך כדי שאת מתחננת בוואטסאפ לחמותך שתישאר עם הילד עוד יום 
  • עולה אצלך השאלה אם זה בסדר לשלוח אותו לגן כי "בלילה היה חום, אבל הבוקר הוא קם בסדר..."
  • המצפון שלך עובד שעות נוספות כי את יודעת שיכול להיות שאת תשלחי לגן למרות שהוא לא החלים לגמרי...
ואם יש לך 3 ילדים, הסבל הזה מוכפל פי שלושה :(
02
למה ילדים חולים כל כך הרבה?

תקופת הילדות היא הזמן שבו מתפתחות מערכות הגוף השונות, ובכללן גם מערכת החיסון.
אחת הדרכים של מערכת החיסון להתפתח היא באמצעות חשיפה לוירוסים וחיידקים שונים, המאפשרת למערכת החיסון להכיר אותם ולהילחם בהם.
רוב התופעות שאנחנו מכנים כ"מחלות", הן למעשה תגובה תקינה וטבעית של מערכת החיסון למזהמים השונים. אבל - אם מחלה חוזרת שוב ושוב, זה כבר מצב שאינו תקין, המרמז כי משהו אינו עובד כשורה בגוף של הילד. תרופות כמו אנטיביוטיקה, עוזרות באופן נקודתי להיפטר מהחיידק המזהם, אבל בטווח הארוך הן מחלישות את מערכת החיסון והמחלה הבאה לא תאחר לבוא.

אפשר להפסיק את מעגל המחלות האינסופי הזה!
אנחנו נעזור לך לחזק את המערכת החיסונית של הילד שלך ויחד עם מאות משפחות אחרות, גם את תוכלי לראות איך הילד שלך יוצא ממעגל המחלות.
03
מעגל הקסמים: הטעות הקריטית שכל ההורים עושים

הדרך בה מרבית ההורים פועלים (ואולי גם אצלכם זה כך) מכניסה אותם ל"מעגל קסמים" קבוע: כאשר הילד מפתח מחלה כלשהי והחום שלו עולה - אתם נותנים לו את "תרופת הקסם" - אקמולי או נורופן. אתם גם הולכים לרופא, שומעים ממנו שזה וירוס או חיידק כלשהו, הילד שלכם מקבל מהרופא טיפול תרופתי כדוגמת אנטיביוטיקה, אינהלציה, סטרואידים ואולי עוד דברים, ואז אתם מקוים שזה יעבוד ובמקרה הטוב - זה עובד ואתם נושמים לרווחה כשהילד שלכם "מבריא". ואז זה מגיע שוב...

אבל את לא לבד...
רוב ההורים עוברים את "מעגל הקסמים" הזה. זה לא ממש מנחם אבל אפשר להפסיק את מעגל הסבל הזה וילדך לא צריך לסבול שוב ושוב.

בטח כבר נמאס לך לשמוע את המשפט "ככה זה עם ילדים"

זה נכון והאמת שלא רק שאי אפשר למנוע זאת, מחלות חשובות מאד להתפתחות מערכת החיסון של הילדים. אבל, אם מחלה חוזרת שוב ושוב, זה כבר מצב שאינו תקין המרמז כי משהו אינו עובד כשורה. יתרה מכך, שימוש בתרופות השונות פוגע בתפקוד מערכת החיסון הטבעית של הגוף. גם אם התרופות מעלימות לזמן מסוים את הסימפטומים, או במקרה של אנטיביוטיקה, עוזרות נקודתית להרוג את החיידק המזהם, הן משאירות את הגוף חשוף ופגיע יותר במפגש הבא עם אותו מזהם או עם מזהם אחר. 

האם הסיפור הזה קורה גם אצל הילד שלך?

ה"שבוע, שבועיים אחרי שהילד הבריא, הוא חולה שוב..." לרוב המחלה הנוספת היא כמו המחלה הקודמת ולעיתים מופיעה בצורה הרבה יותר קשה. במקרים אחרים, "המחלה הסוערת" נעלמת, לילד כבר אין חום, אבל הוא נשאר כל הזמן מנוזל, משתעל (מחלה על אש קטנה), האנטיביוטיקה כבר לא עוזרת והרופא מתחיל לדבר על סטרואידים או אפילו ניתוח (כפתורים, הוצאת שקדים, שקד שלישי)... אגב, המעגל הזה נכון גם אצל מבוגרים, אבל בגילאים הצעירים, אנחנו פוגעים בשלב הקריטי ביותר בהתפתחות מערכת החיסון של הילד. 

אז מה הפתרון?

הרבה הורים יודעים שאחד הפתרונות הוא הקפדה על אורח חיים בריא ותזונה נכונה, אבל הם לא ממש מצליחים ליישם זאת בגלל אורח החיים המודרני, מפני שהם עובדים שעות ארוכות ומפני שאנחנו מוקפים מכל עבר במוצרים מתועשים ומעובדים שמצד אחד הם לא ממש עוזרים לנו לחיות באופן בריא כפי שהיינו רוצים ומצד שני קצת קשה להימנע מהם.
כאן נכנסים לתמונה כוחות הריפוי של הרפואה העתיקה בעידן החדש.

הסיפור המרתק של שלושת הילדים שלי

אני רוצה לשתף אותך בנתון מטורף:

שלושת הילדים שלי (שהיום הם כבר מעל גיל ההתבגרות),

שימי לב!

מעולם לא קיבלו אף תרופה כימית!
אפילו לא כדור להורדת חום או שיכוך כאבים ובטח שלא אנטיביוטיקה.

איך בכלל הגענו, אשתי ואני, למצב שלא לוקחים תרופה בזמן מחלה ומאיפה האומץ והידע?

שמי רועי סופר, אני מומחה לרפואה סינית עתיקה והמנהל של "מרפאת עידנים - הבית לבריאות המשפחה" שזו אחת המרפאות הגדולות והמובילות בארץ בתחום של רפואה משלימה למשפחה. אנחנו מטפלים במשפחות, מבוגרים וילדים ומלווים אותן לאורך שנים.
כפי שאנחנו מתנהלים בביתנו הפרטי, ומטפלים בילדים שלנו ללא תרופות, כך צוות המטפלים אצלנו במרפאה משתמשים באותו ידע עתיק ומטפלים במאות ילדים מידי חודש.

בעזרת הניסיון רב השנים שלנו בעבודה עם אלפי משפחות וילדים, פיתחנו במרפאה שיטת טיפול ייחודית בילדים שהתוצאות שלה פשוט מדהימות ועוזרת למאות ילדים בכל חודש. השיטה מבוססת על ידע מעמיק של הרפואה הסינית העתיקה, הרפואה המערבית ואורח החיים המודרני ומותאמת באופן ייחודי לעבודה עם הורים וילדים. 

שיטת עבודה ייחודית זו, המהווה מקור לסוד ההצלחה שלנו, מאפשרת לנו לעזור לאלפי ילדים במגוון מחלות.

לאורך השנים חקרתי לעומק את הנושא, למה ילדים חולים כל כך הרבה?
הייתי חייב לפצח את המסתורין הזה - איך זה יכול להיות שילד שחלה בדלקת ראות וקיבל אנטיביוטיקה למשך 10 ימים - שוב חולה אחרי שבועיים? למה הדלקת אוזניים חוזרת שוב ושוב? לילד היה חום רק לפני שבוע, איך זה פתאום שיש לו חום גם היום? כמה הורים מתוסכלים נפגשים במצבים האלו שוב ושוב!!!
קראתי עשרות מאמרים ומחקרים מקצועיים בנושא תורת החיסון (אימונולוגיה), עברתי על מיטב הספרים המקצועיים הקיימים, הרצאות רבות של מומחים מהעולם, פרופסורים לאימונולוגיה והאמת - וגיליתי דברים מפתיעים. דברים שאף רופא לא מספר להורים (בעיקר בגלל שאין לו זמן), דברים שלא לומדים בבית הספר לרפואה, לא מדברים עליהם בקופות החולים ואפילו לא בלימודי הרפואה הסינית.

מהר מאד הבנתי שאת הידע שגיליתי אסור לי לשמור אצלי ואני חייב להעביר אותו הלאה, למטפלים בתחום שלי ובמיוחד למטופלים שלנו ולמשפחה שלי. לקחתי את כל החומר החשוב הזה ואיגדתי אותו בצורה מסודרת, ברורה ופשוטה לקריאה וכך יצרתי את "המדריך השלם לטיפול בחום".
המדריך הזה נמצא כיום בעשרות אלפי בתים בארץ (ואף בעולם) וכלל ההורים שמשתמשים במדריך הזה, מעידים שהוא הפחית להם באופן ברור את כמות ימי המחלה בבית ואני שמח להעניק אותו גם לכם ולכל מי שרוצה להפסיק את מחלות הילדים בבית.

באהבה,

רועי סופר

במרפאה אנחנו משתמשים בשיטות טיפול מוכחות המשלבות:

דיקור

צמחי מרפא

תזונה וניהול אורח חיים בריא

התהליך הטיפולי שאנו עושים עם כל משפחה וכל ילד נעשה בהתאם למצבו האישי של הילד ובהתאמה לחיי המשפחה וכולל הדרכה צמודה ומתן כלים חשובים העוזרים לכם בהתמודדות עם מצבי מחלה שונים. 

כך בקלות תדעו:

כיצד להבחין בין מחלה פשוטה לבין מחלה שמחייבת התערבות

איך להתנהל נכון בזמן מחלה כדי לא לפגוע במערכת החיסון של הילד

איך לעזור לילד להתגבר על המחלה בקלות ולמנוע ממנה לחזור

איך לטפל במחלות רגילות של ילדים באמצעים פשוטים ויעילים

כיצד לשלב את התזונה ואת אורח החיים הבריא באורח החיים שלכם, כך שהילדים שלכם יהיו יותר בריאים וחזקים

התוצאות הנפלאות שאנחנו רואים במרפאה מעידות שהשיטה עובדת! יחד עם ההורים אנחנו רואים איך הילדים מתחזקים והמחלות ממעטות לחזור עד שהן פשוט נ-ע-ל-מ-ו-ת!

צוות טיפולי רב תחומי מחכה לכם במרפאה ללוות ולתמוך במגוון רחב של מחלות, מהפשוטות והיומיומיות עד המורכבות ואפילו הנדירות. מבטיח לכם שתראו את התוצאות.

אם אתם מבינים שהילדים שלכם לא אמורים להיות חולים כל הזמן או לסבול ממחלות שחוזרות על עצמן, לא משנה איזו מחלה, שפעות חוזרות, דלקות גרון, שיעול שלא עוזב, כאבי בטן חוזרים, קוצר נשימה או אסתמה, אסתמה של העור, PFAPA, שקדים מוגדלים, אדנואיד ואפילו מחלות נדירות יותר. אתם יכולים לעזור להם!

אוקיי, הבנתי. אז איך מתחילים?

השאירי פרטים בטופס ותוכלי להנות ממידע חשוב שיעזור לילדך לנצח את המחלות וקבלי מאיתנו שיחת ייעוץ ללא תשלום

המטופלים שלנו מספרים על השינוי שחוו בעקבות הטיפול אצלנו:

"המחלות החוזרות נעלמו"

"סבלתי הרבה מאד שנים מדלקות גרון חוזרות, רביד (הבת) סבלה מדלקות אוזניים חוזרות וקיבלה הרבה מאד אנטיביוטיקה, עירד (הבן) סבל מאסטמה ואסטמה של העור…"

כל בני משפחת יוהן מטופלים במרפאת עידנים והמחלות השונות כבר לא מנת חלקן.

"כל ההתקפים נעלמו כלא היו, זה פשוט היה מדהים איך נעלמו דלקות האוזניים והאסטמה"

"ליאור אובחנה כאסמטית... תרופות היא כבר לא מקבלת בכלל, זה עשה פלאים!
הבת הקטנה סבלה מדלקות אוזניים חוזרות… ותוך מספר טיפולים הבעיה נפתרה! ואני מוכרחה לאמר שהיינו רגע לפני ניתוח כפתורים באוזניים"

משפחת שניידר

השקד השלישי נעלם והניתוח בוטל!

אדם סבל משקד שלישי מוגדל שגרם לקשיי נשימה, קושי בשינה, חרחורים ועוד...
אדם טופל במרפאת עידנים על ידי רועי סופר, מנהל המרפאה ותוך מספר טיפולים הסימפטומים נעלמו, השקד השלישי נעלם והניתוח כמובן בוטל. 

משפחת אוסטר

"אחרי הטיפול השלישי הילדה התחילה לספר על מה מדברים בגן..."

"הילדה סבלה מנוזלים באוזניים, ירידה בשמיעה, דלקות אוזניים חוזרות ונזלת כרונית. אחרי הטיפול השלישי בערך הילדה התחילה לספר על מה מדברים בגן בזמן המפגשים. לפני זה היא פשוט לא שמעה דבר. היא גם לא צריכה שיחזרו על הנאמר כמה פעמים.
השמיעה השתפרה וכמות הנוזלים באוזניים פחתה"

ברברה

"החיידק לא במחוזותינו והילד עמיד יותר בפני המחלות שבגן"

"יאיר סבל מנשאות לחיידק הסטרפטוקוק. קיבל אנטיביוטיקה אבל החיידק כל הזמן חזר. כיום, לאחר הטיפול במרפאת עידנים, הכל מצוין (טפו טפו), החיידק לא במחוזותינו והילד עמיד יותר בפני המחלות שבגן"

יונית

"מזה שלושה חודשים, שיר לא חלתה אפילו פעם אחת (!!!!) בדלקת אוזניים"

"הבעיה העיקרית של שיר היתה דלקות חוזרות בתכיפות גבוהה באוזניים. שיר קיבלה טיפול תרופתי באנטיביוטיקה בממוצע של פעמיים בחודש במשך 3 חודשים.  מזה שלושה חודשים בהם אנו מגיעים לדיקור עם שיר ומקפידים על הוראות התזונה שניתנו לנו על ידי אופיר, שיר לא חלתה אפילו פעם אחת (!!!!) בדלקת אוזניים. בנוסף, שיר חיונית יותר, באופן כללי, כמעט ואינה חולה מאז תחילת הטיפול. בניגוד למצב הקודם בו כמעט כל הזמן היתה חולה... מבחינתנו זה ממש מקביל לנס! היינו רגע לפני ניתוח כפתורים"

דקלה

"כיום חל שיפור משמעותי גם בתחלואה ובטח בנזלת שכבר כמעט ולא קיימת"

"ביתי סבלה מנזלת כרונית שבעקבותיה אחת לשלושה חודשים התפתחה דלקת ריאות. קיבלתי המלצה מהרופא לבצע ניתוח להורדת פוליפ.
כיום, לאחר 4 טיפולים במרפאת עידנים, חל שיפור משמעותי גם בתחלואה ובטח בנזלת שכבר כמעט ולא קיימת"

ג.ש

"כבר לאחר 3 טיפולים בדיקור במרפאת עידנים, היבלות נעלמו לחלוטין... איכות החיים חזרה..."

עומר בן השש סבל מיבלות ויראלייות בעור (מולוסקום). ברפואה הקונבנציונאלית לרוב ימליצו להמתין כשנה - שלוש עד שהן יעלמו. בנוסף עומר סבל מגרד בעור כתוצאה מאסטמה של העור.

"ביקרנו אצל יותר מ 4 רופאי עור מומחים אך ללא הועיל היות ואין תרופה לוירוס הספציפי הזה ממנו סבל.
כבר לאחר 3 טיפולים בדיקור במרפאת עידנים, היבלות נעלמו לחלוטין, העור נותר חלק ולא מגורה עם גרד מינימלי עד בכלל לא. איכות החיים חזרה....כל הגרד והיבלות נעלמו ונראה שהגוף רגוע יותר משמעותית וההרגשה מצוינת. צוות מדהים, אווירה משפחתית וכמובן מקצועיות ללא רבב. התהליך הטיפולי בוצע על ידי רועי המקסים בסבלנות, הקשבה וחיבור מטורף לילד שלמרות פחדיו מה"דגלים" (המחטים) הצליח לשתף פעולה מלאה. תמשיכו להיות צוות מנצח, לרועי סופר - אין לי מושג איך אתה עושה זאת אבל אתה מצליח בגדול, ואם יתאפשר לך בעתיד אנא פתח סניף נוסף באזור המרכז (-:"

סיוון

מכתבים מרגשים ממטופלים

מכתב מרגש ממשפחת שמש שביתם, אור, סבלה מדלקות אוזניים אחת לשבוע
מכתב מרגש ממשפחת שמש שביתם, אור, סבלה מדלקות אוזניים אחת לשבוע
משפחת חן מספרת כיצד בעזרת הטיפול במרפאה  הם עזרו לבנם הצעיר להתפתח כילד בריא וחזק.
מלאי את הפרטים שלך ונחזור אליך בהקדם, לשיחת יעוץ [בחינם]:
אנו שונאים ספאם! תמיד תוכלו להסיר את עצמכם מרשימת הדיוור בלחיצת כפתור אחת. 
בהכנסת פרטיכם אנו נשלח לכם טיפים, מאמרים ועדכונים בנושאי בריאות שיעזרו לכם לשמור על אורח חיים בריא
TOP
דילוג לתוכן