טיפים ממני אליכם

הבלוג של רועי

מה יש כאן בשבילכם?

לא תמיד צריך ללכת לרופא או למטפל. עולמנו עשיר בצמחיים ומזונות אשר יכולים להטיב ואף לרפא מחלות רבות. מי הם הצמחים והמזונות הללו ואיך להשתמש בהם? תמצאו כאן שלל רעיונות, טיפים, תרופות ומתכונים רפואיים שניתן להכין בבית בקלות למגוון של מחלות נפוצות.

העולם הקסום והמופלא של הרפואה הסינית שובה כמעט את כל מי שניפגש בה. רופאים רבים ממליצים עליה למטופליהם ועולם המחקר בה הולך ומתפתח. ישנן שיטות טיפול שונות ברפואה הסינית ואף גישות וזרמים שונים. בואו להכיר מהי הרפואה הסינית, הייחודיות שלה ואיך היא מצליחה להתפרסם כל כך בעולם כולו.

לא תמיד צריך ללכת לרופא או למטפל. עולמנו עשיר בצמחיים ומזונות אשר יכולים להטיב עם מחלות רבות. מהם הצמחים והמזונות הללו ואיך להשתמש בהם? תמצאו כאן שלל רעיונות, טיפים, תרופות ומתכונים רפואיים שניתן להכין בבית בקלות למגוון של מחלות נפוצות.

הייחודיות של הרפואה הסינית לעומת מגוון רב של רפואות אחרות היא ההתייחסות למחזוריות הטבע והתאמת גופנו למחזוריות ביקום. ההתאמה הזו מאפשרת לגוף לשמור על חיים בריאים ומאוזנים. אלו מזונות מומלצים לאכול בכל עונה, מהם שיטות הבישול המתאימות יותר, רעיונות וטיפים בריאים לחגי ישראל ועוד...

אוסטאופורוזיס, סידן וחלב פרה, טחינה, חיסונים, מלח, שומן ועוד... כל כך הרבה מיתוסים שגדלנו עליהם שהיינו בטוחים שהם נכונים. בואו להכיר מה באמת בריא לנו ומה לא ממש. איך נכון להשתמש וגלו מקורות חדשים ונפלאים שיכולים לעשות לכם חיים נעימים יותר

עזרה ראשונה
למצבים נפוצים

מתנות לבריאותכם

אפשר להבריא ממחלות!

בואו להבריא איתנו

מגוון רחב של מחלות ומצבים רפואיים מטופל בהצלחה על ידי הצוות המקצועי שלנו באמצעות הכלים של הרפואה הסינית

TOP דילוג לתוכן