ייעוץ תזונתי

ייעוץ תזונתי

היחס למזון השתנה מאוד בימינו. המזון הפך לסוג של אומנות, שמטרתו העיקרית עינוג החושים ובמקרים לא מועטים, הזנה נפשית, שמקורה בחסכים רגשיים שונים. רובנו בוחרים את המזון שאנו אוכלים בעיקר על פי זמינות ונגישות, מהירות  וקלות ההכנה וכמובן טעמו וריחו. בנוסף, אנו מוקפים במזון מהונדס, מתועש או משומר ואורח החיים המערבי אינו מאפשר לגופו להנות מהמזון הטבעי, המלא והמתאים לו.

כך קורה שמזון מהווה כיום כאחד מגורמי המחלה העיקריים והידועים להיווצרותן של מחלות בעולם המערבי. מזון שאינו מתאים לגופנו פוגע ברקמות הגוף ולא מאפשר תפקוד תקין של מערכותיו. לאורך השנים מערכות הגוף נפגעות ויוצאות מאיזון ומחלות מופיעות.

שימוש נכון ומקצועי במזון, הופך את המזון לכלי טיפולי חזק הנחשב כתרופה והוא מחזיר לגוף את היכולת למימוש פוטנציאל ההבראה הטמון בו. על כן, שינוי בתזונת האדם מהווה כלי חשוב ביותר לכל תהליך טיפולי במגוון רחב של מחלות. יתרה מכך, ישנם מצבים בהם מספיק לשנות או להוריד סוג מסויים של מזון והאדם חש שיפור ניכר בבריאותו.
מטפל בתזונה מיומן תפקידו למצוא האם יש קשר בין מחלתו של האדם לתזונתו. במידה ותזונתו של האדם לקויה, תפקידו של המטפל לתת את ההמלצות המתאימות לתהליך הטיפולי הנדרש. במצבים קשים יותר וכאשר המצב הכרחי, מופנה המטופל לקבלת טיפול אישי ומקיף בתזונה.

 

 

מעל

0

שנות ניסיון

ייעוץ תזונתי

להבריא בעזרת תזונה מותאמת אישית

ניקוי כבד

שיטה ייחודית לניקוי רעלים

Healthy Family

תוכנית בית בריא

תזונה בריאה לכל המשפחה

מתכונים בריאים

מבחר עשיר של מתכונים לבריאותכם

רוצים להתייעץ איתנו? אנחנו כאן לרשותכם!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  עזרה ראשונה
  למצבים נפוצים

  אפשר להבריא ממחלות!

  בואו להבריא איתנו

  מגוון רחב של מחלות ומצבים רפואיים מטופל בהצלחה על ידי הצוות המקצועי שלנו באמצעות הכלים של הרפואה הסינית

  מתנות לבריאותכם

  שעות פעילות:

  ראשון-חמישי:19:30 – 08:30
  שישי:13:00 – 08:00
  TOP דילוג לתוכן