fbpx
ייעוץ תזונתי

ייעוץ תזונתי

היחס למזון השתנה מאוד בימינו. המזון הפך לסוג של אומנות, שמטרתו העיקרית עינוג החושים ובמקרים לא מועטים, הזנה נפשית, שמקורה בחסכים רגשיים שונים. רובנו בוחרים את המזון שאנו אוכלים בעיקר על פי זמינות ונגישות, מהירות  וקלות ההכנה וכמובן טעמו וריחו. בנוסף, אנו מוקפים במזון מהונדס, מתועש או משומר ואורח החיים המערבי אינו מאפשר לגופו להנות מהמזון הטבעי, המלא והמתאים לו.

כך קורה שמזון מהווה כיום כאחד מגורמי המחלה העיקריים והידועים להיווצרותן של מחלות בעולם המערבי. מזון שאינו מתאים לגופנו פוגע ברקמות הגוף ולא מאפשר תפקוד תקין של מערכותיו. לאורך השנים מערכות הגוף נפגעות ויוצאות מאיזון ומחלות מופיעות.

שימוש נכון ומקצועי במזון, הופך את המזון לכלי טיפולי חזק הנחשב כתרופה והוא מחזיר לגוף את היכולת למימוש פוטנציאל ההבראה הטמון בו. על כן, שינוי בתזונת האדם מהווה כלי חשוב ביותר לכל תהליך טיפולי במגוון רחב של מחלות. יתרה מכך, ישנם מצבים בהם מספיק לשנות או להוריד סוג מסויים של מזון והאדם חש שיפור ניכר בבריאותו.
מטפל בתזונה מיומן תפקידו למצוא האם יש קשר בין מחלתו של האדם לתזונתו. במידה ותזונתו של האדם לקויה, תפקידו של המטפל לתת את ההמלצות המתאימות לתהליך הטיפולי הנדרש. במצבים קשים יותר וכאשר המצב הכרחי, מופנה המטופל לקבלת טיפול אישי ומקיף בתזונה.

מעל

0

שנות ניסיון

ייעוץ תזונתי

להבריא בעזרת תזונה מותאמת אישית

ניקוי כבד

שיטה ייחודית לניקוי רעלים

תוכנית בית בריא

תזונה בריאה לכל המשפחה

מתכונים בריאים

מבחר עשיר של מתכונים לבריאותכם

סיפורה המרתק של ד"ר וואלס

אנו רוצים להביא כאן את אחת מהדוגמאות המשמעותיות המראות את הקשר בין תזונה ומחלות. אנו מזמינים אתכם לצפות בהרצאתה של ד"ר טרי וואלס (סרטון שבו צפו מעל 3.8 מליון צופיםן). ראו סרטון בתחתית העמוד. 

ד"ר וואלס (Terry Wahls) הינה רופאה חוקרת מבית הספר לרפואה באיווה (Iowa), המספרת את סיפור החלמתה הכמעט מוחלט ממחלת הטרשת נפוצה. מחלה שאין מחלימים ממנה.

בשנת 2000 אובחנה ד"ר וואלס כחולת טרשת נפוצה והחלה ליטול את הטיפול המערבי. בשנת 2003 חלה החמרה במחלתה והיא החלה להשתמש בכיסא גלגלים.        

בשנת 2007, לאחר לימוד מעמיק של נושא התזונה, החלה ד"ר וואלס בדיאטה בה היא הפסיקה לאכול מזונות שאינם בריאים והחלה לצרוך אך ורק מזונות בריאים. תוך שלושה חודשים היא החלה ללכת עם מקל הליכה אחד בלבד, לאחר חודש נוסף היא הפסיקה להשתמש במקל ההליכה ולאחר חודש נוסף החלה לרכב על אופניים. בתוך 9 חודשים היא כבר יצאה לרכיבה של 18 מייל (כ- 30 ק"מ). בשנה שלאחר מכן כבר יצאה לרכיבה על סוסים בהרים הקנדים.

כיום בנוסף לעבודתה כחוקרת מעבירה ד"ר וואלס קורס בתזונה בריאה לסטודנטים לרפואה באוניברסיטת איווה, שהינו אחד הקורסים המבוקשים באוניברסיטה.

ולמה אנו מספרים לכם זאת?

לשמחתנו, מעט מן האנשים חולים בטרשת נפוצה. אולם, אם תזונה נכונה יכולה להשפיע על מחלה המוגדרת כמחלה חשוכת מרפא, ברור הוא שיש בה כוח לרפא מחלות רבות אחרות ואף לשמש כגורם מניעה ומקדם בריאות.

עובדה היא כי כל אדם המשנה את תזונתו לתזונה בריאה מדווח באופן ברור על שיפור בערנות, בחיוניות, בשמחת החיים ובהמשך בשיפור במחלתו.

כבעלי ניסיון רב בטיפול באלפי מטופלים, אנו יכולים לאמר באופן ברור כי בחלק מהמקרים, תזונתו של המטופל קשורה באופן ישיר למחלתו וכן תזונה מותאמת אישית מהווה כלי עוצמתי לשינוי במצבו הבריאותי. תפקידו של המטפל ברפואה הסינית הינה לאבחן את מצבו הבריאותי של המטופל, להבין מהם הגורמים למחלה ומהו התהליך הטיפולי המתאים עבור המטופל. בהתאם ידע מתי חשוב לשלב תזונה בתהליך הטיפולי.  

אנו יכולים לאמר באופן ברור, כי מטופלים אשר משנים את תזונתם בהתאם להמלצות המטפל, תהליך הריפוי שלהם הינו מהיר יותר, הם חשים חיוניות רבה ובריאות לאורך זמן רב.

בנוסף, אנו מזמינים אתכם לקרוא מה מספרים המטופלים שלנו על תהליך התזונה ואיזה שיפור בריאותי הם עברו.

רוצים לדעת איך תזונה יכולה לשפר את מצבכם הבריאותי?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  עזרה ראשונה
  למצבים נפוצים

  אפשר להבריא ממחלות!

  בואו להבריא איתנו

  מגוון רחב של מחלות ומצבים רפואיים מטופל בהצלחה על ידי הצוות המקצועי שלנו באמצעות הכלים של הרפואה הסינית

  מתנות לבריאותכם

  ספר ילדים – הכוחות המיוחדים של שי
  סיפור ילדים מופלא שעוזר לילדים (וגם להורים!!!) לסמוך על עצמם ועל כוחות הריפוי הטבעיים של הגוף שלהם, להתחזק ולהתגבר על כל מחלה....
  למידע נוסף לחץ כאן

  שעות פעילות:

  ראשון-חמישי:19:30 – 08:30
  שישי:13:00 – 08:00
  TOP
  דילוג לתוכן