המומחים שלנו

הכירו את הצוות שלנו

עירית אדן

רכזת תחום תזונה ומומחית לנטורופתיה ותזונה סינית מקרוביוטית N.D
"איזון ומודעות הם הבסיס לבריאות ואורח חיים בריא" 

הי, שמי עירית אדן ואני מומחית לתזונה בהתאמה אישית ואורח חיים בריא, ומומחית לנטורופתיה ותזונה סינית מקרוביוטית. מטפלת בתזונה משנת 2009 ומובילה לשינוי באמצעות תזונה טבעית, תזונה סינית, תזונה מקרוביוטית וצמחי מרפא. שימוש נכון ומקצועי במזון, הופך את המזון לכלי טיפולי חזק הנחשב כתרופה והוא מחזיר לגוף את היכולת למימוש פוטנציאל ההבראה הטמון בו. על כן, שינוי בתזונת האדם מהווה כלי חשוב ביותר לכל תהליך טיפולי במגוון רחב של מחלות.

אני מתמחה ומטפלת בקשת רחבה של מצבים כמו נשים בהריון, ירידה במשקל, בעיות עיכול, קנדידה, כולסטרול, סוכר ותוכנית לניקוי כבד ורעלים,מתאימה ומלווה תוכנית אישית ומשפחתית להרזיה ואורח חיים בריא הכוללת תזונה ופעילות גופנית לשדרוג אורח חיים. כמו כן ,מרצה בנושא תזונת ילדים ואורח חיים בריא, מייעצת ומרכיבה תוכניות תזונה בגני ילדים ונטורופתית בקופת חולים כללית.

השכלה:

  • 2000-2001 - בוגרת מסלול 4 שנות לימודי נטורופתיה במכללת "רידמן".
  • "בוגרת קורס תזונה סינית במכללת "מדיסין"
  • בוגרת לימודי תזונה מקרוביוטית אצל ד"ר מירה ניאזוב
  • "בוגרת שיאצ'ו במכללת מדיסין
  • בוגרת תואר ראשון בחינוך גופני ושיקום נכים במכללת "וינגיט"
תעודות הסמכה
המומחים שלנו
מאיה רינגל בכור
מטפלת ברפואה סינית עתיקה

באמצעות הדיקור יכול המטפל ברפואה הסינית לאבחן ולטפל במגוון רחב של בעיות אצל המטופל. טיפול באמצעות צמחי מרפא יכול לעמוד כטיפול בפני עצמו.

רועי סופר
מנהל המרפאה

ממייסדי העמותה לרפואה סינית עתיקה וממקימי התוכנית ללימודי רפואה סינית עתיקה באוניברסיטה העברית, הפקולטה לחקלאות, המדור ללימודי חוץ, רחובות.

אופיר  פוס
סגן מנהל המרפאה

הי, שמי אופיר פוס בוגר המחזור הראשון של התוכנית ללימודי רפואה סינית עתיקה בפקולטה לחקלאות של האוניברסיטה העברית והיום מטפל, ומרצה בתחום.

עידנים במספרים

מעל

0

טיפולים

יותר מ

0

מטופלים

0

שנות ניסיון

מעל

0

המלצות

מטופלים ממליצים

ההורים של אדווה חיפשו פתרון אחר לטיפול בברונכית במקום אינהלציה. במרפאת עידנים הם קיבלו טיפול, ייעוץ וכלים יעילים איך להתמודד עם מחלות ילדים ללא אנטיביוטיקה.

לאה הגיעה למרפאה עם שלפוחית על קרנית העין. השלפוחית גרמה לה לפגיעה בראייה ורופאת העיניים שלה הציעה לה טיפול של הזרקות לתוך העין. אנחנו הצענו טיפול בדיקור, ולאחר 6 טיפולים השלפוחית נעלמה והראיה שלה תקינה

מרפאת עידנים היא מרפאה לרפואה סינית בה ניתן טיפול אלטרנטיבי לאלרגיות על ידי טיפול בדיקור. ניתן לטפל באלרגיה מסוג אסטמה של העור, מבלי למלא את הגוף בתרופות על ידי דיקור סיני.

טל סבלה מדלקות אוזניים חוזרות ולאחר מס' טיפולים בודדים בדיקור סיני, הדלקת נעלמה כמו קסם!
סובלים מדלקות אוזניים? יש לנו את הפתרון!

TOP דילוג לתוכן