מילד חולה לילד בריא!

מנצחים את המחלות!!!

הגיע הזמן שתגדלי ילדים בריאים באמת
ותפסיקי לבזבז את ימי החופש שלך
על טיפול בילד חולה בבית כל שבועיים, שלושה.

גם הילד שלך יכול לנצח את המחלות ולהפוך
מילד חולה לילד בריא
בלי למלא את הגוף בתרופות ובאנטיביוטיקה!

הכניסי את פרטייך בתיבת הרישום ותוכלי להנות
ממידע חשוב שיעזור לילדך לנצח את המחלות:

מילד חולה לילד בריא!

מנצחים את המחלות!!!

01
האם הסיפור הזה מוכר לך?
  • במקום לישון רגועה את מעבירה לילות שלמים עם ילד סובל מכאבים
  • את נותנת לילד שלך תרופות [כימיקלים] שונות שעלולות לסכן את הבריאות שלו ולפגוע לו במערכת החיסונית
  • איכשהו את מוצאת את עצמך מסבירה לבוס בעבודה כל שני וחמישי למה את לא יכולה להגיע גם היום, תוך כדי שאת מתחננת בוואטסאפ לחמותך שתישאר עם הילד עוד יום 
  • עולה אצלך השאלה אם זה בסדר לשלוח אותו לגן כי "בלילה היה חום, אבל הבוקר הוא קם בסדר..."
  • המצפון שלך עובד שעות נוספות כי את יודעת שיכול להיות שאת תשלחי לגן למרות שהוא לא החלים לגמרי...
ואם יש לך 3 ילדים, הסבל הזה מוכפל פי שלושה :(
02
למה ילדים חולים כל כך הרבה?

תקופת הילדות היא הזמן שבו מתפתחות מערכות הגוף השונות, ובכללן גם מערכת החיסון.
אחת הדרכים של מערכת החיסון להתפתח היא באמצעות חשיפה לוירוסים וחיידקים שונים, המאפשרת למערכת החיסון להכיר אותם ולהילחם בהם.
רוב התופעות שאנחנו מכנים כ"מחלות", הן למעשה תגובה תקינה וטבעית של מערכת החיסון למזהמים השונים. אבל - אם מחלה חוזרת שוב ושוב, זה כבר מצב שאינו תקין, המרמז כי משהו אינו עובד כשורה בגוף של הילד. תרופות כמו אנטיביוטיקה, עוזרות באופן נקודתי להיפטר מהחיידק המזהם, אבל בטווח הארוך הן מחלישות את מערכת החיסון והמחלה הבאה לא תאחר לבוא.

אפשר להפסיק את מעגל המחלות האינסופי הזה!
אנחנו נעזור לך לחזק את המערכת החיסונית של הילד שלך ויחד עם מאות משפחות אחרות, גם את תוכלי לראות איך הילד שלך יוצא ממעגל המחלות.
03
מעגל הקסמים: הטעות הקריטית שכל ההורים עושים

הדרך בה מרבית ההורים פועלים (ואולי גם אצלכם זה כך) מכניסה אותם ל"מעגל קסמים" קבוע: כאשר הילד מפתח מחלה כלשהי והחום שלו עולה - אתם נותנים לו את "תרופת הקסם" - אקמולי או נורופן. אתם גם הולכים לרופא, שומעים ממנו שזה וירוס או חיידק כלשהו, הילד שלכם מקבל מהרופא טיפול תרופתי כדוגמת אנטיביוטיקה, אינהלציה, סטרואידים ואולי עוד דברים, ואז אתם מקוים שזה יעבוד ובמקרה הטוב - זה עובד ואתם נושמים לרווחה כשהילד שלכם "מבריא". ואז זה מגיע שוב...

אבל את לא לבד...
רוב ההורים עוברים את "מעגל הקסמים" הזה. זה לא ממש מנחם אבל אפשר להפסיק את מעגל הסבל הזה וילדך לא צריך לסבול שוב ושוב.

בטח כבר נמאס לך לשמוע את המשפט "ככה זה עם ילדים"

זה נכון והאמת שלא רק שאי אפשר למנוע זאת, מחלות חשובות מאד להתפתחות מערכת החיסון של הילדים. אבל, אם מחלה חוזרת שוב ושוב, זה כבר מצב שאינו תקין המרמז כי משהו אינו עובד כשורה. יתרה מכך, שימוש בתרופות השונות פוגע בתפקוד מערכת החיסון הטבעית של הגוף. גם אם התרופות מעלימות לזמן מסוים את הסימפטומים, או במקרה של אנטיביוטיקה, עוזרות נקודתית להרוג את החיידק המזהם, הן משאירות את הגוף חשוף ופגיע יותר במפגש הבא עם אותו מזהם או עם מזהם אחר. 

האם הסיפור הזה קורה גם אצל הילד שלך?

ה"שבוע, שבועיים אחרי שהילד הבריא, הוא חולה שוב..." לרוב המחלה הנוספת היא כמו המחלה הקודמת ולעיתים מופיעה בצורה הרבה יותר קשה. במקרים אחרים, "המחלה הסוערת" נעלמת, לילד כבר אין חום, אבל הוא נשאר כל הזמן מנוזל, משתעל (מחלה על אש קטנה), האנטיביוטיקה כבר לא עוזרת והרופא מתחיל לדבר על סטרואידים או אפילו ניתוח (כפתורים, הוצאת שקדים, שקד שלישי)... אגב, המעגל הזה נכון גם אצל מבוגרים, אבל בגילאים הצעירים, אנחנו פוגעים בשלב הקריטי ביותר בהתפתחות מערכת החיסון של הילד. 

אז מה הפתרון?

הרבה הורים יודעים שאחד הפתרונות הוא הקפדה על אורח חיים בריא ותזונה נכונה, אבל הם לא ממש מצליחים ליישם זאת בגלל אורח החיים המודרני, מפני שהם עובדים שעות ארוכות ומפני שאנחנו מוקפים מכל עבר במוצרים מתועשים ומעובדים שמצד אחד הם לא ממש עוזרים לנו לחיות באופן בריא כפי שהיינו רוצים ומצד שני קצת קשה להימנע מהם.
כאן נכנסים לתמונה כוחות הריפוי של הרפואה העתיקה בעידן החדש.

הפתרון שלנו

אני רוצה לשתף אותך בנתון מטורף:

שלושת הילדים שלי שהיום הם בני 17, 15 ו-11מעולם לא קיבלו אף תרופה כימית,
אפילו לא כדור להורדת חום או שיכוך כאבים ובטח שלא אנטיביוטיקה.

אז איך בכלל הגענו, אשתי ואני, למצב שלא לוקחים תרופה בזמן מחלה ומאיפה האומץ והידע?

שמי רועי סופר, אני מומחה לרפואה סינית עתיקה והמנהל של "מרפאת עידנים - הבית לבריאות המשפחה" שזו אחת המרפאות הגדולות והמובילות בארץ בתחום של רפואה משלימה למשפחה. אנחנו מטפלים במשפחות, מבוגרים וילדים ומלווים אותן לאורך שנים.
כפי שאנחנו מתנהלים בביתנו הפרטי, ומטפלים בילדים שלנו ללא תרופות, כך צוות המטפלים אצלנו במרפאה משתמשים באותו ידע עתיק ומטפלים במאות ילדים מידי חודש.
בזכות הניסיון רב השנים שלנו בעבודה עם אלפי משפחות וילדים, פיתחנו במרפאה שיטת טיפול ייחודית בילדים שהתוצאות שלה פשוט מדהימות ועוזרת למאות ילדים בכל חודש. השיטה מבוססת על ידע מעמיק של הרפואה הסינית העתיקה, הרפואה המערבית ואורח החיים המודרני ומותאמת באופן ייחודי לעבודה עם הורים וילדים.

בזכות שיטת עבודה ייחודית זו, אנו זוכים להצלחות טיפוליות במגוון מחלות ילדים.

לאורך השנים חקרתי לעומק את הנושא, למה ילדים חולים כל כך הרבה?
הייתי חייב לפצח את המסתורין הזה - איך זה יכול להיות שילד שחלה בדלקת ראות וקיבל אנטיביוטיקה למשך 10 ימים - שוב חולה אחרי שבועיים?
קראתי עשרות מאמרים ומחקרים מקצועיים בנושא תורת החיסון (אימונולוגיה), עברתי על מיטב הספרים המקצועיים הקיימים, הרצאות רבות של מומחים מהעולם, פרופסורים לאימונולוגיה והאמת - גיליתי דברים מפתיעים. דברים שאף רופא לא מספר להורים (בעיקר בגלל שאין לו זמן), דברים שלא לומדים בבית הספר לרפואה, לא מדברים עליהם בקופות החולים ואפילו לא בלימודי הרפואה הסינית.
מהר מאד הבנתי שאת הידע שגיליתי אסור לי לשמור אצלי ואני חייב להעביר אותו הלאה, למטפלים בתחום של
י ובמיוחד למטופלים שלנו ולמשפחה שלי. 
יחד עם צוות המטפלים במרפאה, פיתחנו שיטת עבודה ייחודית עם ילדים, אשר מהווה מקור לסוד ההצלחה שלנו. 

במרפאה אנחנו משתמשים בשיטות טיפול מוכחות המשלבות:

דיקור

צמחי מרפא

תזונה וניהול אורח חיים בריא

התהליך הטיפולי שאנו עושים עם כל משפחה וכל ילד נעשה בהתאם למצבו האישי של הילד ובהתאמה לחיי המשפחה וכולל הדרכה צמודה ומתן כלים חשובים העוזרים לכם בהתמודדות עם מצבי מחלה שונים. 

כך בקלות תדעו:

כיצד להבחין בין מחלה פשוטה לבין מחלה שמחייבת התערבות

איך להתנהל נכון בזמן מחלה כדי לא לפגוע במערכת החיסון של הילד

איך לעזור לילד להתגבר על המחלה בקלות ולמנוע ממנה לחזור

איך לטפל במחלות רגילות של ילדים באמצעים פשוטים ויעילים

צוות טיפולי רב תחומי מחכה לכם במרפאה ללוות ולתמוך במגוון רחב של מחלות, מהפשוטות והיומיומיות עד המורכבות ואפילו הנדירות. מבטיח לכם שתראו את התוצאות.

כיצד לשלב את התזונה ואת אורח החיים הבריא באורח החיים שלכם, כך שהילדים שלכם יהיו יותר בריאים וחזקים -- לורי איך ניתן לעשות שכאשר יש שורה ארוכה יותר, הטקסט יתחיל מתחת לכתב ולא מתחת ל V עצמו ? זה חשוב לשכפול של העמודים האלו בהמשך

התוצאות הנפלאות שאנחנו רואים במרפאה מעידות שהשיטה עובדת! יחד עם ההורים אנחנו רואים איך הילדים מתחזקים והמחלות ממעטות לחזור עד שהן פשוט נ-ע-ל-מ-ו-ת!

צוות טיפולי רב תחומי מחכה לכם במרפאה ללוות ולתמוך במגוון רחב של מחלות, מהפשוטות והיומיומיות עד המורכבות ואפילו הנדירות. מבטיח לכם שתראו את התוצאות.

אם אתם מבינים שהילדים שלכם לא אמורים להיות חולים כל הזמן או לסבול ממחלות שחוזרות על עצמן, לא משנה איזו מחלה, שפעות חוזרות, דלקות גרון, שיעול שלא עוזב, כאבי בטן חוזרים, קוצר נשימה או אסתמה, אסתמה של העור, PFAPA, שקדים מוגדלים, אדנואיד ואפילו מחלות נדירות יותר. אתם יכולים לעזור להם!

אוקיי, הבנתי. אז איך מתחילים?

השאירי פרטים בטופס ותוכלי להנות ממידע חשוב שיעזור לילדך לנצח את המחלות וקבלי מאיתנו שיחת ייעוץ ללא תשלום

המטופלים שלנו מספרים על השינוי שחוו בעקבות הטיפול אצלנו:

"החיידק לא במחוזותינו והילד עמיד יותר בפני המחלות שבגן"

"יאיר סבל מנשאות לסטרפטוקוקוס, קיבל אנטיביוטיקה אבל החיידק כל הזמן חזר. כיום, לאחר הטיפול במרפאת עידנים, הכל מצוין (טפו טפו), החיידק לא במחוזותינו והילד עמיד יותר בפני המחלות שבגן"

יונית

"החיידק לא במחוזותינו והילד עמיד יותר בפני המחלות שבגן"

"יאיר סבל מנשאות לסטרפטוקוקוס, קיבל אנטיביוטיקה אבל החיידק כל הזמן חזר. כיום, לאחר הטיפול במרפאת עידנים, הכל מצוין (טפו טפו), החיידק לא במחוזותינו והילד עמיד יותר בפני המחלות שבגן"

יונית

"החיידק לא במחוזותינו והילד עמיד יותר בפני המחלות שבגן"

"יאיר סבל מנשאות לסטרפטוקוקוס, קיבל אנטיביוטיקה אבל החיידק כל הזמן חזר. כיום, לאחר הטיפול במרפאת עידנים, הכל מצוין (טפו טפו), החיידק לא במחוזותינו והילד עמיד יותר בפני המחלות שבגן"

יונית

יש לי שאלה

ייתרונה של הרפואה הסינית הוא בכך שהיא רואה את האדם כמכלול ומאפשרת לנו להבין ולטפל במצבי מחלה שמקורם עשוי להיות פיזי ו/או רגשי.

באמצעות דיקור אנו מטפלים במגוון רחב של בעיות רפואיות כגון בעיות כאב, בעיות הורמונליות, בעיות פוריות, מחלות ילדים, אלרגיות ומחלות אוטואימוניות שונות, מצבים אקוטיים וכרוניים כאחד ועוד.

מעטים המצבים הרפואיים הנדירים בהם לא מצליחים לעזור באמצעות הרפואה הסינית וניתן לאבחן זאת בדרך כלל כבר בפגישה הראשונה.

כמות הטיפולים הדרושה ותדירות הטיפולים תלויים בכל מקרה לגופו ולפיכך גם משתנה ממטופל למטופל.
בין שאר הגורמים שעשויים להשפיע על תדירות ומשך הטיפול ניתן לציין את משך הזמן שהבעיה קיימת גיל המטופל, שימוש בתרופות, מחלות רקע, אורח חיים (תזונה, פעילות גופנית, שינה…) ועוד.

לרוב ככל שנתחיל לטפל בבעיה בשלב מוקדם יותר, התהליך יהיה קל ומהיר יותר.

תפקיד המטפל הוא להתאים את תכנית הטיפול לכל מטופל בהתאם למצבו הרפואי. תוכנית זו נקבעת כבר בפגישת האבחון הראשונה.

בזכות הגישה הטיפולית הייחודית שלנו לתינוקות וילדים רובם מתמודדים ללא כל קושי, ותמיד יוצאים עם חיוך.
הדיקור מתבצע באזורים שונים בגוף, חלק מנקודות הדיקור עשויות להיות מעט יותר רגישות וחלק אינן מורגשות כלל.
עם זאת, הטיפול מאוד קצר, בדרך כלל דקות בודדות, ולרוב נקודה או שתיים בלבד בכל טיפול וזאת מכיוון שהשפעת הדיקור על גוף התינוקות/ילדים הינה מהירה מאוד בשל גודלם הקטן.

כמובן שכל מקרה לגופו ואת רוב הבעיות בהחלט ניתן לפתור לחלוטין.
ישנם מצבים רפואיים מורכבים בהם ניתן להקל או לעצור את התקדמות המחלה ולא תמיד ניתן להביא לפתרון מלא.

אין מניעה להתחיל טיפול בדיקור במקביל לטיפול תרופתי.
כאשר רואים שיפור במצב הרפואי, ניתן להפחית בהדרגה את התלות בתרופות תוך כדי היוועצות עם הרופא המטפל.
מאחורינו מאות מטופלים שהצליחו להימנע משימוש בתרופות כימיות ואף מניתוחים מורכבים.
תוכלו להתרשם בקישור

במרפאה אנו עובדים על פי הרפואה הסינית העתיקה, להבדיל מהרפואה הסינית המסורתית בה משתמשים במרבית קופות החולים. ישנם הבדלים מהותיים בין שיטות הטיפול ובתוצאות הרפואיות (להרחבה תוכלו לקרוא כאן). 

בזכות שיטת הטיפול הייחודית שפיתחנו במרפאה, אנו פוגשים את המטופל בממוצע אחת לשבועיים שלושה, וזאת בהשוואה ל 1-2 פגישות בשבוע בממוצע ברפואה המשלימה של קופות החולים.

למטפלים שלנו יש ניסיון של שנים רבות במגוון רחב של מחלות והצלחות טיפוליות מרשימות (תוכלו להתרשם כאן)

בנוסף, תוצאות הטיפול הרפואיות אצלנו הן מהירות יותר ודורשות מספר מפגשים מועט יותר, מה שבסופו של דבר חוסך לכם זמן רב ולא מעט כסף.

מכתב מרגש ממשפחת שמש שביתם, אור, סבלה מדלקות אוזניים אחת לשבוע
מכתב מרגש ממשפחת שמש שביתם, אור, סבלה מדלקות אוזניים אחת לשבוע
מכתב מרגש ממשפחת שמש שביתם, אור, סבלה מדלקות אוזניים אחת לשבוע

מלאי את הפרטים שלך ונחזור אליך בהקדם, לשיחת יעוץ [בחינם]:

אנו שונאים ספאם! תמיד תוכלו להסיר את עצמכם מרשימת הדיוור בלחיצת כפתור אחת.
בהכנסת פרטיכם אנו נשלח לכם טיפים, מאמרים ועדכונים בנושאי בריאות שיעזרו לכם לשמור על אורח חיים בריא"

TOP דילוג לתוכן