טיפולי דיקור
למבוגרים

מעל

0

טיפולים

סובלים ממחלה ולא הצלחתם למצוא פתרון?

בחרו בנושא הרלוונטי והכירו כיצד אנחנו יכולים לעזור גם לכם

טיפול באלרגיה

מאדם חולה לאדם בריא

גיל המעבר וגלי חום

טיפול בבלוטת התריס

טיפול בכאבי ראש ומגרנות

כאבי גב ובעיות אורטופדיות

ייעוץ תזונתי

ניקוי כבד בשיטה ייחודית

תזונה בריאה לכל המשפחה

מאדם חולה לאדם בריא - זה אפשרי!

איך הרפואה הסינית יכולה לעזור גם לך?

טיפול בדיקור - איך הקסם הזה עובד?

דיקור סיני הוא כלי טיפולי מרכזי ברפואה הסינית. על פי הרפואה הסינית תפקוד הגוף כולו, תלוי בתפקודם של 12 האיברים הפנימיים: טחול, כבד, לב, ריאות, קיבה וכו'...לכל אחד מאותם איברים ישנה מערכת "מרידיאנים" מעין מסלולים אנרגטיים המרשתים את הגוף ומחברים בין אותם 12 איברים אל פני השטח, אל העור. על גבי אותם מרידיאנים נמצאות נקודות הדיקור אותן נקודות שדרכן ניתן להשפיע על הצ'י, אנרגיית החיים. תפקידו של המטפל הוא לבצע אבחנה מדויקת על בסיס תלונות המטופל, הרקע הרפואי שלו, מין המטופל, גילו, בדיקות מעבדה והדמיות אם יש, בדיקות פיזיקליות במידת הצורך ואבחנות סיניות אנרגטיות שונות ובראשן, אבחנת הדופק.

אבחנת הדופק הינה האבחנה החשובה והמדוייקת ביותר ברפואה הסינית אך גם המורכבת ביותר ודורשת שנות לימוד רבות, הדרכה וניסיון רב. לכן מעטים מן המטפלים עובדים ומאבחנים על פי שיטה זו. את הדופק בודקים ב-12 עמדות שונות המקבילות ל-12 האיברים הפנימיים. על ידי אבחון של איכויות שונות ועוצמת הדופק בעמדות השונות, המטפל מקבל תמונה מדויקת של התפקוד של כל אחד מ 12 האיברים ומה צריך לעשות בכדי לתקן את חוסר האיזון שנמצא.

על ידי טיפול במחטים מתחיל תהליך בו הגוף מטפל בעצמו ומשקם את תפקוד איבריו והקשר ביניהם. המחטים קטנות, עדינות וגמישות ולכן כמעט ואינן מורגשות, לפעמים ניתן להרגיש תחושת עקצוץ קלה, לא מעבר. בתום הטיפול והוצאת המחטים, מבצע המטפל בדיקת דופק נוספת כדי לבדוק את השפעת הדיקור על הגוף. מספר הטיפולים הנדרש לטיפול במצב רפואי מסויים אינו קבוע, הוא תלוי באבחון, במצבו הרפואי, האנרגטי ואורח חייו של המטופל ובהתאם מתאים המטפל תוכנית טיפול אישית.

רוצים להתייעץ איתנו? אנחנו לרשותכם!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

[contact-form-7 404 "לא נמצא"]

אפשר להבריא ממחלות!

בואו להבריא איתנו

מגוון רחב של מחלות ומצבים רפואיים מטופל בהצלחה על ידי הצוות המקצועי שלנו באמצעות הכלים של הרפואה הסינית

שעות פעילות

ראשון-חמישי: 19:30 - 08:30
שישי: 13:00 - 08:00
TOP דילוג לתוכן